Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2009, 13:55

Wieści ze świata (Fight Night Round 4, The Sims 3, Dead Space Extraction) 29/05/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Dead Space Extraction na Wii, zapowiedzi Madballs i Def Jam Rapstar, premiera dema Fight Night Round 4, darmowa ścieżka dźwiękowa do Flock!, nowy SOCOM na PSP z kooperacją dla czterech osób i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Dead Space Extraction na Wii, zapowiedzi Madballs i Def Jam Rapstar, premiera dema Fight Night Round 4, darmowa ścieżka dźwiękowa do Flock!, nowy SOCOM na PSP z kooperacją dla czterech osób i inne. Zapraszamy do lektury.

Dead Space Extraction

Gra EA Redwood Shores pod tytułem Dead Space Extraction, specjalna wersja zeszłorocznego hitu przeznaczona na platformę Nintendo Wii, zostanie wydana w Europie 2 października bieżącego roku. Trzy dni wcześniej zagrają w nią Amerykanie. Produkcja zapowiada się rewelacyjnie – potwierdza to blisko 20-minutowy film pokazujący przejście wersji demonstracyjnej, która będzie prezentowana w trakcie targów E3.

Madballs in Babo: Invasion

Na peceta i Xboksa 360 zmierza hardcorowa strzelanina Madballs in Babo: Invasion. Produkcję stworzy niezależne studio deweloperskie Playbrains. Dzieło zostanie wydane za pośrednictwem serwisów cyfrowej dystrybucji i Xbox Live Arcade. Madballs zaoferuje tryb dla pojedynczego gracza, kooperację dla czterech fanatyków rozwałki oraz multiplayer dla nawet szesnastu osób.

Def Jam Rapstar

Zimą bieżącego roku na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii trafi raperska produkcja Def Jam Rapstar. Stworzy ją studio 4mm, założone przez byłych pracowników Rockstar Games. Będzie to najprawdopodobniej gra muzyczno-rytmiczna, w której... porapujemy do mikrofonu. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Fight Night Round 4

Do oferty Xbox Live Marketplace trafiło od dawna zapowiadane demo gry bokserskiej Fight Night Round 4. Oferuje ono wcielenie się w Ricky’ego "The Hitman" Hattona oraz Manny’ego "Pac-Man" Pacquiao. Chwilowo mogą je pobrać tylko posiadacze złotego abonamentu Xbox Live. Pozostali zrobią to 4 czerwca. Data ta dotyczy także premiery demonstracji w ramach PlayStation Network (PS3). Pełna wersja trafi do sprzedaży w krajach Europy 3 lipca.

Runaway: A Twist of Fate

W sieci zadebiutowały nowe zrzuty ekranowe z przygodówki Runaway: A Twist of Fate. Gra trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2009 roku na PC i Nintendo DS.

The Sims 3

The Sims 3, które wyciekło do sieci w postaci nielegalnej na dwa tygodnie przed premierą, zostało pobrane w okresie od 18 do 21 maja aż 180 tysięcy razy, informuje firma BigChampagne, zajmująca się badaniem przepływu danych w Internecie. Spore w ciągu trzech tygodni obecności na torrentach ściągnęło 400 tysięcy osób.

Ashen Empires

Gra MMOcRPG Ashen Empires autorstwa firmy Pixel Mine Games jest już w pełni darmowa. Twórcy zdecydowali się całkowicie znieść abonament. Gra funkcjonuje już ponad pięć lat.

Flock!

Firma Capcom udostępniła zupełnie za darmo ścieżkę dźwiękową do gry logicznej Flock! Pobierzecie ją, klikając w ten link.

Japonia

Japońska grupa Ethics Organization of Computer Software planuje poczynić wszystkie kroki ku temu, aby w Kraju Kwitnącej Wiśni weszło prawo zabraniające sprzedaży i produkcji gier, w których zawarte są sceny seksualnego gwałtu. Kwestia wypłynęła po kontrowersjach, jakie wzbudziła produkcja RapeLay firmy Illusion.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

Z informacji przekazanych przez Sony Computer Entertainment Europe wynika, że SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 na PSP będzie obsługiwać tryb kooperacji nawet dla czterech osób. W jego ramach gracze będą mogli zaliczyć całą kampanię single player. Gra trafi do sklepów pod koniec bieżącego roku.

Atari

Zarząd francuskiej firmy Infogrames, właściciela marki Atari, zadecydował o całkowitej rezygnacji z pierwszej nazwy na rzecz drugiej. Od teraz korporacja będzie działać jako Atari.

Microsoft

Serwis DevelopMag donosi, że Microsoft planuje stworzenie gry, w którą miałoby docelowo grać w tym samym czasie 300 tysięcy osób. Konsolowe MMO? Póki co nie wiadomo niczego konkretnego.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Trainz Simulator 2009

Brave: A Warrior's Tale

Fallout 3: Broken Steel

Red Dead Redemption X360

Red Dead Redemption PS3

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Restaurant Empire 2

Disciples III: Renaissance

Damnation

Warhammer 40,000: Space Marine

Mafia II

DJ Hero

Harry Potter i Książę Półkrwi

White Knight Story

Tropico 3

Saboteur

Prototype

Operation Flashpoint: Dragon Rising

gry