Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2009, 14:32

autor: Przemysław Zamęcki

Bonusowa mapa do Battlefield 1943

Na grę Battlefield 1943, reprezentującą rozgrywające się na obszarze Pacyfiku walki pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Japońską Marynarką Wojenną przyjdzie nam co prawda jeszcze przez jakiś czas poczekać, ale już dzisiaj zapowiedziano, że oprócz trzech dostępnych w pakiecie startowym map, gracze mogą liczyć także na czwartą.

Na grę Battlefield 1943, reprezentującą rozgrywające się na obszarze Pacyfiku walki pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Japońską Marynarką Wojenną przyjdzie nam co prawda jeszcze przez jakiś czas poczekać (według informacji wydawcy, firmy Electronic Arts, wersje konsolowe pojawią się latem w cenie 1200 punktów Microsoftu w przypadku Xboksa 360 i 14.99 dolarów w przypadku PlayStation 3, zaś pecetowa nadejdzie we wrześniu), ale już dzisiaj zapowiedziano, że oprócz trzech dostępnych w pakiecie startowym map, gracze mogą liczyć także na czwartą.

Bynajmniej wcale nie za kolejną opłatą. Morze Koralowe zostanie bowiem odblokowane w chwili, kiedy łączna ilość zabitych w rozgrywkach za pośrednictwem Xbox Live i PlayStation Network wyniesie liczbę 43 milionów. Czy podobnie będzie w wersji PC? Tego niestety nie ujawniono. Trzeba będzie się więc trochę napracować, aby w miarę szybko uzyskać taki wynik.

Bonusowa mapa do Battlefield 1943 - ilustracja #1

Czwarta mapka dedykowana będzie jedynie wirtualnym pilotom. Możemy więc spodziewać się, że niebo zapełni się dwudziestoma czterema samolotami, bo tyle właśnie osób maksymalnie będzie mogło wziąć udział w jednej podniebnej potyczce. Nieco więcej informacji na ten temat możemy spodziewać się po rozpoczęciu w Los Angeles targów E3, gdyż jak zapewnia wydawca, będą tam grywalne wszystkie cztery zapowiedziane mapy.

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej