Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2009, 14:32

Bonusowa mapa do Battlefield 1943

Na grę Battlefield 1943, reprezentującą rozgrywające się na obszarze Pacyfiku walki pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Japońską Marynarką Wojenną przyjdzie nam co prawda jeszcze przez jakiś czas poczekać, ale już dzisiaj zapowiedziano, że oprócz trzech dostępnych w pakiecie startowym map, gracze mogą liczyć także na czwartą.

Na grę Battlefield 1943, reprezentującą rozgrywające się na obszarze Pacyfiku walki pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Japońską Marynarką Wojenną przyjdzie nam co prawda jeszcze przez jakiś czas poczekać (według informacji wydawcy, firmy Electronic Arts, wersje konsolowe pojawią się latem w cenie 1200 punktów Microsoftu w przypadku Xboksa 360 i 14.99 dolarów w przypadku PlayStation 3, zaś pecetowa nadejdzie we wrześniu), ale już dzisiaj zapowiedziano, że oprócz trzech dostępnych w pakiecie startowym map, gracze mogą liczyć także na czwartą.

Bynajmniej wcale nie za kolejną opłatą. Morze Koralowe zostanie bowiem odblokowane w chwili, kiedy łączna ilość zabitych w rozgrywkach za pośrednictwem Xbox Live i PlayStation Network wyniesie liczbę 43 milionów. Czy podobnie będzie w wersji PC? Tego niestety nie ujawniono. Trzeba będzie się więc trochę napracować, aby w miarę szybko uzyskać taki wynik.

Bonusowa mapa do Battlefield 1943 - ilustracja #1

Czwarta mapka dedykowana będzie jedynie wirtualnym pilotom. Możemy więc spodziewać się, że niebo zapełni się dwudziestoma czterema samolotami, bo tyle właśnie osób maksymalnie będzie mogło wziąć udział w jednej podniebnej potyczce. Nieco więcej informacji na ten temat możemy spodziewać się po rozpoczęciu w Los Angeles targów E3, gdyż jak zapewnia wydawca, będą tam grywalne wszystkie cztery zapowiedziane mapy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.