Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2009, 11:10

autor: Jiker

Wieści ze świata (Bioshock 2, Street Fighter IV, inFamous) 25/05/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: powstaje ścieżka dźwiękowa do Street Fighter IV, Square Enix pokaże w trakcie E3 trzy nowe tytuły, drugi epizod Watchmen jednak także na PC, kampania reklamowa Bioshock 2 jedną z największych w historii i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: powstaje ścieżka dźwiękowa do Street Fighter IV, Square Enix pokaże w trakcie E3 trzy nowe tytuły, drugi epizod Watchmen także na PC, kampania reklamowa Bioshock 2 jedną z największych w historii i inne. Zapraszamy do lektury.

Gamersfirst

Firma Gamerfirst.com, wydawca darmowych gier MMO: (m.in.) War Rock, Knight Online oraz Sword of the New World, poinformował, że w trakcie targów E3 (2-4 czerwca) dojdzie do prezentacji dzieła studia Vae Victis o tytule Victory: The Age of Racing. Produkcja będzie wyścigowym MMO osadzonym w fantastycznym świecie, w którym miasta i stare tereny pofabryczne pozamieniano w tory Formuły 1.

Street Fighter IV

26 maja grupa Sumthing Else Music Works wprowadzi do sprzedaży ścieżkę dźwiękową z bijatyki Street Fighter IV. Wydawnictwo powstałe przy współpracy z japońską firmą Capcom będzie można znaleźć w tradycyjnych sklepach oraz w ramach serwisów cyfrowej dystrybucji Sumthing Digital i iTunes.

Square Enix

W trakcie zbliżających się targów E3japońska firma Square Enix zaprezentuje trzy zupełnie nowe produkcje. Targi rozpoczną się 2 czerwca i potrwają pełne trzy dni.

Watchmen: The End is Nigh

Drugi epizod gry akcji Watchmen: The End is Nigh jednak trafi na pecety. Z nieznanych powodów firma Warner Bros. Interactive wycofała się z wcześniejszego oświadczenia, za sprawą którego informowała, że druga część produkcji zawita jedynie na Xboksa 360 i PlayStation 3.

inFamous

29 maja do sklepów w Wielkiej Brytanii powędruje najprawdopodobniej zestaw PlayStation 3 i gry inFamous (otrzymała u nas notę na poziomie 85%). Z informacji podanych przez brytyjski Amazon wynika, że jego cena ustalona została na poziomie 279 funtów. W chwili obecnej nie wiemy niestety, czy zestaw trafi do państw kontynentalnej Europy, w tym Polski.

Tomb Raider: Underworld

Przedstawiciele firmy Eidos oznajmili na łamach oficjalnego forum gry Tomb Raider: Underworld, że już w najbliższy czwartek, 28 maja, zostanie przeprowadzona aktualizacja gry w wersji na konsolę PlayStation 3. Wraz z nią udostępnione zostaną długo oczekiwane Trofea.

BioShock 2

Firma 2K Games, wydawca drugiego BioShocka, oczekuje, że przygody Big Daddy’ego będą jedną z pięciu największych gier tego roku. Ma w tym pomóc największa kampania reklamowa w historii firmy.

Demigod

Stardock pracuje nad nowym patchem do strategii Demigod, wprowadza drobne zmiany do trybu multiplayer oraz wysyła specjalne kupony, dzięki którym możliwe jest nabycie produktów dostępnych w katalogu serwisu Impulse w promocyjnej cenie. Jest to rekompensata za liczne problemy z rozgrywką sieciową, o których informowaliśmy Was niemal codziennie przez cały ubiegły tydzień.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Smash Cars

Killzone 2

Damnation

DC Universe Online

Go Play Lumberjacks

Overlord II

Star Trek Online

Saints Row 2

Blood Bowl

Blur

Groovin' Blocks

SBK 09: Superbike World Championship

Littlest Pet Shop Friends

Guitar Hero: Metallica

Fuel

Fast Food Panic Wii

Fast Food Panic NDS

Might & Magic Clash of Heroes

PlayStation Home

Steal Princess

The Munchables

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Boom Blox Bash Party

Overlord II

inFamous Gramy!

Przegląd tygodnia - droga do E3! Video magazyn

Call of Duty: Modern Warfare 2

gry