Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Go Play Lumberjacks (Wii)
OkładkaGo Play Lumberjacks (Wii)

Go Play Lumberjacks Wii

Gra z cyklu party-games Go Play. Wcielamy się w drwali i bierzemy udział w szeregu pomysłowych zawodów. Wśród dostępnych konkurencji znajdziemy m.in. ścinanie drzew, piłowanie kawałków drewna czy rzucanie siekierami.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Go Play Lumberjacks Premiera Wii

9czerwca2009

producent: Panic Button wydawca: Majesco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Go Play Lumberjacks

Super Mario Galaxy

Mario Party 8

WarioWare: Smooth Moves

Go Play Lumberjacks to pierwszy z serii wydawanych przez Majesco tytułów zręcznościowych dla całej rodziny. W tej odsłonie cyklu główną rolę odgrywają drwale, którzy biorą udział w różnego typu zawodach.

Na graczy czeka kilka karykaturalnych postaci do wyboru i aż piętnaście różnego typu konkurencji. Oprócz standardowych zadań typu ścinanie drzewa czy piłowanie kawałków drewna na czas, są też mniej konwencjonalne rodzaje rywalizacji, jak choćby rzucanie toporkami, utrzymywanie równowagi na belce zanurzonej w wodzie lub wspinanie się. Do każdego z zadań użytkownik może wybrać swoją ulubioną postać z palety różnych herosów. Wśród nich nie brakuje umięśnionych drwali, ale do wyboru są też średniowieczny rycerz, kobieta-ninja, pirat, a nawet rockowy muzyk. Autorzy umożliwili także korzystanie z własnoręcznie stworzonych miiludków.

Grafika przygotowana przez Panic Button stoi na przyzwoitym poziomie i pozwala dobrze się bawić. Twórcy wybrnęli z problemu chaosu na ekranie stosując różne jaskrawe barwy oraz oddaloną perspektywę, co ułatwia grę nawet czterem graczom na wspólnym ekranie. Dzięki szerokiej palecie kolorów oraz odpowiedniemu przedstawieniu akcji rozgrywka wieloosobowa nie nosi znamion chaosu, a pozwala uczciwie walczyć osobom zgromadzonym przez telewizorem.

Go Play Lumberjacks wykorzystuje właściwości Wii i pozwala bawić się za pomocą unikalnych kontrolerów. Nie zabrakło nawet wsparcia dla Wii Balance Board. Dzięki temu cięcie drewna, rzucanie przedmiotami czy balansowanie nabiera głębszego wymiaru, a sama rozgrywka staje się intensywniejsza. Dodatkowo autorzy zamieścili w swojej produkcji liczne dodatki do odkrycia, jak choćby narzędzia, które postacie mogą wykorzystywać podczas zadań. Jednocześnie przy grze może bawić się cała czteroosobowa rodzina lub równie liczna grupa znajomych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Go Play Lumberjacks

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.