Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiNDS
Okładka MySims Agents (Wii)
OkładkaMySims Agents (Wii)

MySims Agents

Produkcja stanowiąca połączenie akcji, gry logicznej i przygodówki. Przejmujemy w niej kontrolę nad grupą tajnych agentów i staramy się uratować skarb przed zakusami pewnego sprytnego złodzieja.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MySims Agents to produkcja pełna akcji, aczkolwiek zawierająca w sobie wiele elementów charakterystycznych dla rasowych gier logicznych i przygodowych. Została opracowana przez słynne studio Maxis - to samo, które dostarczyło wcześniej na rynek m.in. pozostałe cztery odsłony serii MySims, w tym Kingdom, Racing oraz Party.

MySims Agents powstało z myślą o wszystkich posiadaczach konsol Nintendo lubiących tajemnice i zabawę w agentów specjalnych. W produkcji studia Maxis poprowadzimy grupę tajnych agentów, którzy zostają poproszeni przez zarządców miasta o ochronienie największego skarbu metropolii przed pewnym niebezpiecznym i przenikliwym złoczyńcą.

Każdy z agentów dysponuje oczywiście odrębnym pakietem umiejętności. Jeden specjalizuje się w zbieraniu i łączeniu dowodów. Drugi potrafi hakować komputery oraz otwierać najbardziej skomplikowane zamki, natomiast kolejny jest niezastąpiony w walce ze złoczyńcami oraz w umiejętnym korzystaniu z iście bondowskich gadżetów. Dodatkowo, w trakcie zabawy możemy jeszcze udoskonalić umiejętności członków naszego zespołu. Dokonujemy tego poprzez uczestniczenie w dziesięciu zabawnych minigrach.

Rozgrywce towarzyszy zgrabna, trójwymiarowa oprawa graficzna, charakterystyczna dla serii MySims. Spodoba się ona przede wszystkim najmłodszym posiadaczom konsol.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI MySims Agents

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS