Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDSWii
Okładka MySims Agents (NDS)

MySims Agents

Produkcja stanowiąca połączenie akcji, gry logicznej i przygodówki. Przejmujemy w niej kontrolę nad grupą tajnych agentów i staramy się uratować skarb przed zakusami pewnego sprytnego złodzieja.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka MySims Agents (NDS)

data premiery gry:

25wrz2009

Wii NDS

MySims Agents to produkcja pełna akcji, aczkolwiek zawierająca w sobie wiele elementów charakterystycznych dla rasowych gier logicznych i przygodowych. Została opracowana przez słynne studio Maxis - to samo, które dostarczyło wcześniej na rynek m.in. pozostałe cztery odsłony serii MySims, w tym Kingdom, Racing oraz Party.

MySims Agents powstało z myślą o wszystkich posiadaczach konsol Nintendo lubiących tajemnice i zabawę w agentów specjalnych. W produkcji studia Maxis poprowadzimy grupę tajnych agentów, którzy zostają poproszeni przez zarządców miasta o ochronienie największego skarbu metropolii przed pewnym niebezpiecznym i przenikliwym złoczyńcą.

Każdy z agentów dysponuje oczywiście odrębnym pakietem umiejętności. Jeden specjalizuje się w zbieraniu i łączeniu dowodów. Drugi potrafi hakować komputery oraz otwierać najbardziej skomplikowane zamki, natomiast kolejny jest niezastąpiony w walce ze złoczyńcami oraz w umiejętnym korzystaniu z iście bondowskich gadżetów. Dodatkowo, w trakcie zabawy możemy jeszcze udoskonalić umiejętności członków naszego zespołu. Dokonujemy tego poprzez uczestniczenie w dziesięciu zabawnych minigrach.

Rozgrywce towarzyszy zgrabna, trójwymiarowa oprawa graficzna, charakterystyczna dla serii MySims. Spodoba się ona przede wszystkim najmłodszym posiadaczom konsol.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Nowa odsłona marki MySims również na X360 i PS3
Nowa odsłona marki MySims również na X360 i PS3

wiadomość6 maja 2010

Koncern Electronic Arts przedstawił pierwsze informacje na temat nowej odsłony marki MySims, kojarzonej dotąd głównie przez najmłodszych posiadaczy Wii i Nintendo DS. Produkcja o podtytule SkyHeroes zostanie wydana jesienią bieżącego roku. Gra będzie standardowo dostępna w wersjach na obie platformy firmy Nintendo, a także, po raz pierwszy w historii cyklu, na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Wii
NDS