Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Broken Sword 2,5: The Return of the Templars (PC)
OkładkaBroken Sword 2,5: The Return of the Templars (PC)

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars PC

Nieoficjalna kontynuacja słynnej serii gier przygodowych pochodzących z firmy Revolution Software. Akcja gry rozgrywa się w kilka lat po wydarzeniach znanych z Broken Sword II: The Smoking Mirror i rzecz jasna nadal opowiada o przygodach dwójki bohaterów George’a i Nico.

Przygodowe | point-and-click

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars Premiera PC

28września2008

producent: Mind Factory wydawca: Mind Factory Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Broken Sword 2,5: The Return of the Templars

Larry 7: Miłość na Fali

Runaway: A Road Adventure

Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars to nieoficjalna kontynuacja słynnej serii gier przygodowych pochodzących z firmy Revolution Software. Autorem tego tytułu jest niemiecka grupa fanów/zapaleńców, którzy traktują Broken Sword 2,5 jako projekt stworzony przez fanów dla fanów, dlatego też udostępniany jest nieodpłatnie za pośrednictwem Internetu. Akcja gry rozgrywa się w kilka lat po wydarzeniach znanych z Broken Sword II: The Smoking Mirror i rzecz jasna nadal opowiada o przygodach dwójki bohaterów George’a i Nico.

Wszystko rozpoczyna się dość tragicznie. Ostatnie miesiące nie były dla George’a Stobbarta dobrym okresem – ponad rok temu musiał rozstać się z Nico i wrócić do Stanów Zjednoczonych, niedawno też pochował bardzo bliską mu osobę – dziadka. Na dodatek pewnego dnia otrzymał telegram z Francji, który przyniósł kolejną złą wieść – Nico nie żyje. George zszokowany i załamany tą wiadomością bezzwłocznie kupuje bilet na pierwszy samolot lecący do Francji. Zaraz po przybyciu do Paryża udaje się do mieszkania Nico i tu czeka go kolejna niespodzianka – jego przyjaciółka żyje, co więcej – nie wydaje się zadowolona z wizyty George’a, nie wzrusza jej historia o telegramie i po krótkiej rozmowie prosi George’a o opuszczenie jej apartamentu. Nasz bohater całkowicie zbity z tropu odwiedza kawiarnię, od której wszystko się zaczęło, Cafe de la Chandelle Verte, gdzie Andre Lobineau opowiada mu alarmującą historyjkę na temat Nico. W umyśle George’a rodzi się pytanie: czy Zakon Templariuszy może jeszcze istnieć...? Tak zaczyna się nasza przygoda. Broken Sword 2,5: The Return of the Templars, podobnie jak dwie pierwsze części tego cyklu wykonany jest w pełni w dwuwymiarowej, ręcznie rysowanej grafice.

Ostatnia modyfikacja 8 października 2008

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 112 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Broken Sword 2,5: The Return of the Templars: Odpowiednia dla każdego wieku.

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti500 lub lepsza)
  • 700 MB HDD
  • Windows XP