Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Tony Tough and the Night of Roasted Moths (PC)

Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM PC

Tony Tough and the Night of Roasted Moths

Dwuwymiarowa przygodówka nawiązująca do klasycznych pozycji tego gatunku, w której jako prywatny detektyw, od dziesięciu lat zatrudniony w agencji Wallen & Wallen Investigations, nareszcie otrzymujemy prawdziwe zadanie do wykonania.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Tony Tough and the Night of Roasted Moths (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1listopada2002

2grudnia2002

pudełko PL

Tony Tough and the Night of Roasted Moths to to dwuwymiarowa przygodówka nawiązująca grafiką do klasycznych pozycji tego gatunku. Komiksowe postacie, kolorowa sceneria i bajecznie łatwy interfejs „point & click” przypominają najlepsze produkcje LucasArts (seria Monkey Island) czy Sierra Adventure (Leisure Suit Larry).

W grze wcielamy się w postać prywatnego detektywa zatrudnionego w agencji Wallen & Wallen Investigations. Po dziesięciu latach pracy wreszcie trafia mu się prawdziwe zadanie – musi wytropić i złapać psychopatę kradnącego dzieciom cukierki. Mimo, iż nie brzmi to zbyt poważnie, Tony traktuje swoją misję całkiem serio. Oprócz wielu umysłowych łamigłówek związanych ze śledztwem, czeka nas mnóstwo zaskakujących sytuacji i zabawnych dialogów. Jedną z największych zalet gry jest jej nieliniowa fabuła. Akcja rozgrywa się w szesnastu różnych lokacjach zamieszkałych przez ponad trzydzieści interaktywnych postaci. Możemy dowolnie wędrować między lokacjami i prowadzić z NPC-tami setki dialogów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.07 / 10 na podstawie 90 ocen czytelników.

Gry podobne do Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM

Wymagania wiekowe Tony Tough and the Night of Roasted Moths

12+

Wymagania sprzętowe Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 233MHz, 32MB RAM

Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM - recenzja gry
Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM - recenzja gry

Recenzja 27 marca 2003, 09:53

Co? Jednak poziom trudny kusi? Dobrze, zobaczmy, co tam nam będzie się działo. Ruszamy więc wraz z małym wzrostem, a ogromnym duchem detektywem w mroki nocy ostatniego dnia października.