Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Lista bossów Rise of the Ronin poradnik, porady

W Rise of the Ronin musicie pokonać wielu trudnych bossów. Na tej stronie poradnika zestawiliśmy bossów z głównej fabuły, których trzeba eliminować w głównych zadaniach.

Ostatnia aktualizacja: 8 kwietnia 2024

W głównym wątku fabularnym gry Rise of the Ronin trzeba zmierzyć się z wieloma wymagającymi bossami. Nasz poradnik zawiera listę bossów, którzy pojawiają się w questach wliczanych do głównego wątku fabularnego. Przy każdym bossie jest informacja o nazwie misji, w której go spotkacie.

Zestawienie bossów

 1. Mistrzyni Ostrzy - Dwukrotnie musicie zmierzyć się z nią w prologu, najpierw w misji Wioska Ukrytych Ostrzy i następnie w zadaniu Zachodzące słońce.
 2. Matthew Perry - Ten komodor jest bossem, którego trzeba pokonać w queście Infiltracja czarnego okrętu w ramach przechodzenia prologu.
 3. Niebieski Demon (prolog) - Z naszego opisu dowiecie się czy można pokonać tego bossa w prologu i jak unikać potężnych ataków Niebieskiego Demona.
 4. Gonzo - Konfrontacja z tym przywódcą bandytów jest częścią głównej misji Kurtyna w dół, kurtyna w górę. Opisaliśmy też ważny wybór po walce.
 5. Bliźnię Miecza - Strona opisuje pierwszą konfrontację z bliźnięciem, która ma miejsce w budynku konsulatu w Jokohamie w rozdziale 1.
 6. Jules Brunet (Foreign Swordsman) - Przeciwnik ten stanie na Waszej drodze w trakcie rozgrywania głównego questu Wymiana kulturowa.
 7. Genzui Kusaka - Oponent ten przebywa w głównej sali świątyni i spotkacie go w misji fabularnej Przejęcie świątyni Hongakuji.
 8. Shinsaku Takasugi - To elitarny przeciwnik, którego spotkacie podczas rozgrywania misji Kiheitai z chińskiej dzielnicy w Jokohamie.
 9. Kimenzan - Ten ogromny przeciwnik przeszkodzi Wam w uratowaniu mistrza Shoina w queście Infiltracja więzienia.
 10. Niebieski Demon (Edo) - Strona opisuje pełnoprawne starcie z Niebieskim Demonem, do którego dojdzie w zadaniu Dama w opałach.
 11. Naosuke Ii i Akikatsu Manabe - Opisaliśmy trudne starcie z parą bossów, których musicie pokonać podczas dużej bitwy z misji Incydent pod bramą Sakurada.
 12. Rutherford Alcock i Bliźnię Miecza - To starcie z parą bossów z okolic płonącej posiadłości w Edo. Musicie ich pokonać w ramach głównej misji Ognisty atak.
 13. Kaishu Katsu - Z tym starszym wojownikiem zmierzycie się na pokładzie statku zacumowanego na rzece w Edo. To główne zadanie Spotkanie z Kaishu Katsu.
 14. Jules Brunet w Edo - Z postacią po raz drugi zmierzycie się we francuskiej bazie w Edo, którą odwiedzicie w ramach misji fabularnej Dymiący proch na zamku.
 15. Tatsugoro Shinmon - To boss, którego spotkacie w regionie Edo w akcie 2. Starcie z nim to część głównego zadania Rycerskość Denshutai.
 16. Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa - To 2 różnych bossów, których trzeba pokonać w walkach treningowych podczas przechodzenia questu Demoniczna Piękność i zabójcze ostrze.
 17. Asaemon Yamada - Boss ten pojawia się w więzieniu Kodenmacho, które musicie zinfiltrować w głównej misji Ucieczka z więzienia: Shosaku Narasaki.
 18. Pokaz dla szoguna - W tej głównej misji z regionu Edo musicie zaliczyć 4 walki pokazowe z bossami Tesshu Yamaoka, Deishu Takahashi, Jigoro Kano i Tajemniczy samuraj.
 19. Kamezo Iwata i Tsurunosuke Tachiki - To bossowie napotykani w drodze z Edo do Kioto. Musicie ich pokonać w obozie bandytów w misji Osobliwy sojusz.
 20. Teizo Miyabe i Kogoro Katsura - To 2 bossów napotykanych w końcowej części rozdziału 2 w głównej misji Incydent w gospodzie Ikeda.
 21. Genzui Kusaka w Kioto - Ponowne starcie z tą postacią jest możliwe jeśli pod koniec aktu 2 wybraliście frakcję zwolenników szogunatu.
 22. Bliźnię Miecza w Kioto (akt 2) - Opisaliśmy pojedynek z Bliźnięciem Miecza kończący akt 2. Bossa tego musicie po raz kolejny pokonać w płonącej części Kioto.
 23. Soji Okita - To jeden z pierwszych bossów aktu 3 w Kioto. Z Okitą musicie zmierzyć się w ramach misji fabularnej Los pokonanych.
 24. Takamori Saigo - Przeciwnik ten przebywa w świątyni Kiyomizudera w Kioto i zmierzycie się z nim w queście Sojusz klanów Satsuma i Choshu.
 25. Shinpachi Nagakura i Hajime Saito - Gra wymusi wygranie walk pokazowych z tymi bossami w misji Zjadliwa zdrada w regionie Kioto.
 26. Kashitaro Ito - To boss z trzeciego aktu kampanii w Kioto, który przebywa w dużym budynku z misji Starcie w Aburanokoji.
 27. Ernest Satow - Bossa tego spotyka się w zamku Nijo w Kioto i jego infiltracja jest częścią głównego zadania Ostatni szogun z rozdziału 3.
 28. Bliźnię Miecza w Kioto (akt 3) - To kolejne starcie z tym bossem w regionie Kioto. Bliźnię Miecza trzeba ponownie pokonać w misji Incydent w gospodzie Omi.
 29. Sozo Sagara - Z bossem tym musicie zmierzyć się po zinfiltrowaniu zamku Edo w końcowej części kampanii. To misja Nagrody dla patriotów.
 30. Takamori Saigo w Jokohamie - Przeciwnik ten ponownie stanie Wam na drodze wewnątrz baterii nadbrzeżnej z zadania Dozgonna obietnica.
 31. Finałowy boss - Potyczka z końcowym bossem kampanii to część ostatniej misji fabularnej Ukryte Ostrze. Opisaliśmy również ważny wybór w sprawie dalszych losów ostatniego bossa.