Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jakie są konsekwencje śmierci? Rise of the Ronin poradnik, porady

Co się wydarzy po śmierci w Rise of the Ronin? Nasz poradnik wyjaśnia co można utracić po zgonie głównego bohatera i czy jest dostępna mechanika odzyskania straconych postępów.

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2024

Czy w grze Rise of the Ronin po śmierci głównego bohatera dojdzie do utraty XP i postępów? Z tej strony poradnika dowiecie się jakie są konsekwencje śmierci Waszej postaci. Opisaliśmy jak działa karma i jak ją zużywać, a także jakie założenia ma zemsta na przeciwniku odpowiedzialnym za zabicie protagonisty.

Śmierć w grze

Gra zawsze bierze pod uwagę okoliczności śmierci - Rise of the Ronin: Jakie są konsekwencje śmierci? - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Gra zawsze bierze pod uwagę okoliczności śmierci:

  1. Jeśli bohatera zabił przeciwnik (i postaci nie mógł wskrzesić towarzysz), to wynikiem tego będą utrata posiadanej niewykorzystanej karmy oraz załączenie mechaniki Zemsty - obie te kwestie opisaliśmy w kolejnych podpunktach.
  2. Jeśli bohater zginął z własnej winy (np. po upadku z dużej wysokości), to nie otrzymacie żadnej kary.

Niezależnie od okoliczności śmierci Wasza postać odrodzi się przy ostatnim punkcie kontrolnym lub przy najbliższym Sztandarze Ukrytego Ostrza.

Zostało jeszcze 73% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie