Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Zabić czy oszczędzić Gonzo? Rise of the Ronin poradnik, porady

Z przywódcą bandytów Gonzo z gry Rise of the Ronin związany jest ważny wybór. Ta strona poradnika wyjaśnia czy warto zabić Gonzo i jakie są konsekwencje darowania życia mężczyźnie.

Ostatnia aktualizacja: 26 marca 2024

Czy warto oszczędzić Gonzo w grze Rise of the Ronin? Nasz poradnik opisuje konsekwencje ważnego wyboru z misji Kurtyna w dół, kurtyna w górę z aktu 1. Dowiecie się kiedy pojawia się moment wyboru i co może wydarzyć się w sytuacji pozostawienia Gonzo przy życiu.

Strona zawiera niewielkie spojlery na temat okoliczności starcia z Gonzo i konsekwencji decyzji w sprawie przywódcy bandytów. Nie znajdziecie żadnych spojlerów o głównych wydarzeniach związanych z szogunatem i dalszymi losami Japonii.

Konfrontacja z Gonzo

1 - Rise of the Ronin: Zabić czy oszczędzić Gonzo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Gonzo to wódz bandytów z Jokohamy, który jest jednym z bossów spotykanych w początkowej fazie rozdziału 1. Musicie rozpocząć misję Kurtyna w dół, kurtyna w górę, w której wspólnie z Ekscentrycznym roninem (Ryomą) zinfiltrujecie zrujnowaną posiadłość.
  2. Gonzo przebywa na arenie przy punkcie widokowym i rozpocznie się walka - opisaliśmy ją dokładnie w rozdziale Bossowie.

Moment ważnego wyboru

Moment wyboru pojawi się po wygranej walce z Gonzo - wódz bandytów będzie błagał o życie i dowiecie się od niego o magazynie, w którym bandyci trzymają wartościowe przedmioty - Rise of the Ronin: Zabić czy oszczędzić Gonzo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Moment wyboru pojawi się po wygranej walce z Gonzo - wódz bandytów będzie błagał o życie i dowiecie się od niego o magazynie, w którym bandyci trzymają wartościowe przedmioty. Otrzymacie też klucz do magazynu. Możecie:

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie