Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet (Foreign Swordsman)? Rise of the Ronin poradnik, porady

Jules Brunet – Foreign Swordsman to boss z mieczem i tarczą w grze Rise of the Ronin. Nasz poradnik wyjaśnia kiedy dochodzi do starcia w queście Wymiana kulturowa, a także jakimi typami ataków dysponuje przeciwnik.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Jules Brunet to boss Foreign Swordsman, z którym musicie zmierzyć się w grze Rise of the Ronin podczas przechodzenia głównego zadania Wymiana kulturowa. Z poradnika dowiecie się gdzie przebywa Jules, jak reagować na główne rodzajów bossa i jak doprowadzić do pokonania Foreign Swordsmana.

Gdzie jest boss?

  1. Jules Brunet (początkowo pojawi się jako Foreign Swordsman) to boss, z którym zmierzycie się podczas rozgrywania głównego questu Wymiana kulturowa.
  2. W ramach głównego zadania musicie rozegrać misję wybranej przez Was frakcji powiązaną z Harrisem. Podczas jej przechodzenia możecie dotrzeć do sali, w której przebywa boss.
1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet (Foreign Swordsman)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Jak walczyć z Foreign Swordsman?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet (Foreign Swordsman)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Zanim przystąpicie do starcia z bossem uzupełnijcie zapasy przy sztandarze. Już po dotarciu na arenę walk dopasujcie styl walki Waszej broni do bossa - obok jego paska zdrowia powinny pojawić się niebieskie strzałki. Zagwarantuje to zwiększoną skuteczność Waszych ataków.
  2. Foreign Swordsman walczy głównie mieczem. Może wykonywać serie ataków, więc bądźcie gotowi do używania kilku kontrbłysków lub kilku uników pod rząd.
  3. Boss może wykonywać szarże z tarczą - to mogą to być zwykłe lub czerwone ataki. W zależności od szybkości ataku polecamy spróbować z kontrą lub zdecydować się na unik.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet (Foreign Swordsman)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Jeśli się oddalicie Jules może rzucić w Was tarczą. Co ciekawe, boss jej nie straci, bo kolejna tarcza od razu "odrodzi się" w jego dłoni. Lecącą tarczę możecie zatrzymać kontrą, bądź też uskoczyć w bok.
  2. W drugiej fazie walki boss może też zacząć wykonywać dalekie skoki - są to czerwone ataki, więc lepiej zdecydować się na unik.
  3. Wasz bohater nie zabije bossa. Po pokonaniu Foreign Swordsmana przedstawi się on jako Jules Brunet i będzie mógł stać się jednym z Waszych towarzyszy.