Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak zresetować umiejętności (skill respec)? Rise of the Ronin poradnik, porady

Czy w Rise of the Ronin można zresetować umiejętności bohatera? Z poradnika dowiecie się jak ponownie rozdysponować punkty umiejętności (skill respec) oraz jakie są wymagania do zresetowania Genezy Ostrza i rozwoju protagonisty.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Kluczowym elementem rozwoju bohatera z gry Rise of the Ronin jest wydawanie punktów rozwoju na zakup kolejnych umiejętności, ale możecie źle rozwinąć postać i zechcieć zmienić umiejętności. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy jak zresetować umiejętności, zmienić Genezę Ostrza i wykonać tzw. skill respec na potrzeby ponownego wydawania zgromadzonych punktów rozwoju.

Jak zdobyć lub zakupić zestaw pędzli?

 1. Reset umiejętności nie jest możliwy w dowolnym momencie gry. Musicie pozyskać bardzo rzadki przedmiot zużywalny Zestaw pędzli.
 2. Jedna z okazji do zdobycia zestawu pędzli za darmo pojawia się w zadaniu Incydent pod bramą Sakurada - to ostatnia główna misja rozdziału 1.
 3. Poszukiwany przedmiot jest wśród nagród za zaliczenie wspomnianej misji, a więc możecie go użyć po rozpoczęciu aktu 2.
1 - Rise of the Ronin: Jak zresetować umiejętności (skill respec)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
2 - Rise of the Ronin: Jak zresetować umiejętności (skill respec)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
3 - Rise of the Ronin: Jak zresetować umiejętności (skill respec)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Zestaw pędzli możecie też zakupić. Zaczekajcie aż w Jokohamie uzyskacie dostęp do pierwszego długiego domu. Tuż obok niego powinien przebywać czarnorynkowy handlarz.
 2. Poszukiwany przedmiot powinien być w drugiej zakładce sprzedawanych przedmiotów. Za zestaw pędzli płaci się srebrnymi monetami (walutę tę możecie pozyskiwać m.in. za zaliczanie wybranych questów czy odnajdywanie kotów).

Jak wykonać reset umiejętności (skill respec)?

4 - Rise of the Ronin: Jak zresetować umiejętności (skill respec)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Z opisu zestawu pędzli możecie dowiedzieć się, że pozwalają na zresetowanie wyuczonych umiejętności.
 2. Powróćcie do długiego domu w regionie, w którym aktualnie przebywacie. Przejdźcie do zakładki Relaks i wybierzcie z niej pozycję Przekucie Ostrza.
5 - Rise of the Ronin: Jak zresetować umiejętności (skill respec)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Możecie na nowo wybrać Genezę Ostrza, a więc ogólny kierunek rozwoju bohatera, który po raz pierwszy wybieraliście w kreatorze postaci po rozpoczęciu nowej gry.
6 - Rise of the Ronin: Jak zresetować umiejętności (skill respec)? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Po wybraniu genezy Ostrza możecie na nowo rozdysponować wszystkie zebrane punkty umiejętności - to tzw. respec.
 2. Gra pozwoli Wam na ponowne wydawanie zwykłych punktów umiejętności i rzadkich punktów umiejętności powiązanych z konkretnymi drzewkami.
 3. Nie musicie od razu wydać kompletu punktów zgromadzonych przez całą grę. Możecie zamknąć to okno (przycisk OPTIONS) i po opuszczeniu długiego domu w dowolnym momencie wywołać zakładkę umiejętności. Nie ma ryzyka, że przepadną Wam jakiekolwiek punkty rozwoju.