Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet w regionie Edo? Rise of the Ronin poradnik, porady

Drugie starcie z bossem Jules Brunet odbywa się w grze Rise of the Ronin we francuskiej bazie w Edo. Nasz poradnik opisuje pojedynek w namiocie dowódcy z misji fabularnej Dymiący proch na zamku.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Jules Brunet to boss z gry Rise of the Ronin, z którym po raz drugi musicie zmierzyć się w akcie 2 głównej kampanii. Na tej stronie poradnika opisaliśmy jak pokonać Bruneta we francuskiej bazie obok zamku Edo, którą główny bohater musi odwiedzić w głównym queście Dymiący proch na zamku.

Miejsce drugiego starcia z bossem Jules Brunet

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet w regionie Edo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Jules Brunet (Foreign Swordsman) to boss, z którym po raz pierwszy mogliście spotkać się w regionie Jokohama - starcie to opisaliśmy na osobnej stronie rozdziału Bossowie.
  2. Drugi pojedynek z Brunetem ma miejsce w rozdziale 2 w regionie Edo. Awansujcie w akcie 2, by przystąpić docelowo do głównej misji Dymiący proch na zamku, w której przemierza się francuską bazę sąsiadującą z zamkiem Edo. Musicie dotrzeć do głównego namiotu dowódcy. Po skorzystaniu z linki z kotwiczką w miejscu z obrazka wylądujecie na arenie i rozpocznie się pojedynek z Brunetem.

Taktyka walki z bossem

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet w regionie Edo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Atakowanie Bruneta utrudnia fakt, że boss chowa się za tarczą. Możecie sobie z tym radzić na 3 główne sposoby - czekać celowo na ataki Julesa po to żeby je parować, używać umiejętności walki zdolnych do przebicia obrony, bądź też szukać okazji gdy boss jest zajęty walką z członkami drużyny i atakować go wtedy od tyłu.
  2. Tak samo jak w pierwszej walce Jules Brunet może rzucać tarczą i od razu pozyskiwać kolejną. Możecie zatrzymać lecącą tarczę parowaniem lub odskoczyć w bok.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Jules Brunet w regionie Edo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Uważajcie na czerwone ataki bossa, m.in. na skok, który może powalić bohatera na ziemię. Otrzymacie wtedy dodatkowe obrażenia zanim zdążycie wstać i wznowić walkę.
  2. W drugiej części pojedynku Brunet zacznie korzystać z dłuższej broni białej. Zmieni się zestaw jego ataków i nawet zwykłe ataki mogą Was dosięgnąć z większej odległości (np. silne uderzenie w ziemię w przykładzie z obrazka). Bądźcie gotowi do poprawnych uników lub parowań.
  3. Wygrany pojedynek nie zakończy się śmiercią Bruneta. Zamiast tego odbędziecie rozmowę z nim kończącą aktualny quest.