Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Gdzie jest schowek? Rise of the Ronin poradnik, porady

Pełny ekwipunek to potencjalny problem w grze Rise of the Ronin. Z poradnika dowiecie się kiedy przedmioty są przenoszone do schowka, gdzie znajduje się schowek i jak wyjmować z niego potrzebny loot.

Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2024

Jak uzyskać dostęp do schowka z gry Rise of the Ronin? Nasz poradnik wyjaśni Wam jak odblokować schowek i dlaczego pojawia się informacja o pełnym ekwipunku. Informujemy na jakich zasadach umieszczane są w nim przedmioty - dowiecie się o wkładaniu i wyjmowaniu lootu ze schowka na potrzeby uzupełniania zapasów.

Jak przenieść rzeczy do schowka?

1 - Rise of the Ronin: Gdzie jest schowek? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Podczas przechodzenia gry możecie otrzymać komunikat o pełnym inwentarzu i przeniesieniu rzeczy do schowka. Może się on też pojawić np. przy próbie zabrania lootu ze zwłok pokonanego przeciwnika (przykład na obrazku).
  2. Pełny inwentarz to wynik ograniczeń dla maksymalnej liczby przedmiotów w gotowości. Przykładowo jeśli zebraliście łącznie 100 lekarstw czy 100 sztuk amunicji, to nie możecie ich wszystkich zużyć w pojedynczej konfrontacji. Gra jednorazowo udostępni Wam ograniczoną ich ilość (np. tylko 10 lekarstw). Cały loot ponad dozwolony limit przedmiotów zużywalnych ląduje w schowku.

Jak uzyskać dostęp do schowka?

2 - Rise of the Ronin: Gdzie jest schowek? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W ramach głównego zadania Podążaj za Bliźnięciem Miecza doprowadzicie do odblokowania długiego domu w Jokohamie - miejsce to stanie się pierwszym domem dla głównego bohatera.
  2. Po otwarciu głównego okna długiego domu przejdźcie do zakładki Prowadzenie domu. Znajduje się tam pozycja Schowek.
3 - Rise of the Ronin: Gdzie jest schowek? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Możecie przeglądać wszystkie przedmioty jednorazowe ze schowka, a także ręcznie je wyjmować.

Jak wyjmować rzeczy ze schowka?

Nie trzeba za każdym razem powracać do schowka w długim domu, by uzupełnić zapasy przedmiotów zużywalnych - Rise of the Ronin: Gdzie jest schowek? - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Nie trzeba za każdym razem powracać do schowka w długim domu, by uzupełnić zapasy przedmiotów zużywalnych. Gra może automatycznie uzupełniać wybrane zapasy:

  1. przedmioty zużywalne z 4 aktywnych slotów (np. lekarstwa, które macie w gotowości);
  2. amunicję do aktualnie używanych broni dystansowych.

W celu szybkiego odnowienia zapasów wejdźcie w interakcję z dowolnym sztandarem - otrzymacie komunikat o przeniesieniu przedmiotów ze schowka do Waszego ekwipunku (przykład na obrazku).