Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Shinsaku Takasugi? Rise of the Ronin poradnik, porady

Shinsaku Takasugi jest bossem z misji Kiheitai z chińskiej dzielnicy w grze Rise of the Ronin. Z poradnika dowiecie się gdzie przebywa boss w Chinatown oraz jaka jest zalecana taktyka walki z tym przeciwnikiem.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Podczas rozgrywania głównego zadania Ci, którzy znają Shoina w Rise of the Ronin musicie zmierzyć się z bossem Shinsaku Takasugi. Na tej stronie poradnika zestawiliśmy wszystkie unikalne ataki bossa, a także opisaliśmy taktykę na rozegranie tej potyczki z misji Kiheitai z chińskiej dzielnicy.

Gdzie jest boss?

  1. W ramach rozgrywania głównego questu Ci, którzy znają Shoina otrzymacie zadanie śledzenia Fumi Sugi, a potem musicie uratować go z rąk bandytów w dzielnicy Chinatown. Akcja ta rozpocznie misję Kiheitai z chińskiej dzielnicy.
  2. Nadrzędnym celem misji jest właśnie odnalezienie Takasugiego w Chinatown. Boss przebywa w dużej sali, do której prowadzą podwójne drzwi z obrazka.
1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Shinsaku Takasugi? - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Jak walczyć z Takasugim?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Shinsaku Takasugi? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Wykorzystajcie to, że walka nie rozpocznie się dopóki nie zbliżycie się do bossa. Dopasujcie styl walki dla Waszego oręża, by obok paska energii bossa nie znajdowały się czerwone strzałki (niska skuteczność ataków bohatera).
  2. Takasugi używa długiej broni białej, którą wykonuje potężne zamachnięcia. Nie są bardzo szybkie, co może Wam ułatwiać stosowania kontrbłysków. Możecie też strzelać z rewolweru by powstrzymywać ataki i ładować wskaźnik paniki, co może doprowadzić do trafienia krytycznego.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Shinsaku Takasugi? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Boss może rzucać bombami. Szybko się przemieszczajcie, żeby się nie znaleźć w polu rażenia.
  2. Takasugi może również rozrzucić bomby przed sobą. Wtedy szybko odskakujcie do tyłu.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Shinsaku Takasugi? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Takasugi może oddawać pojedyncze strzały z rewolweru. Pociski lecą bardzo szybko, tak więc bezpieczniej jest wykonać kilka uników pod rząd.
  2. Na arenie mogą w pewnym momencie pojawić się pomocnicy bossa. Jeśli macie 2 towarzyszy w drużynie, to powinni zająć się walką z nimi, wtedy Wy możecie skupić się tylko na Takasugim. Uważajcie jednak, bo zwykli wrogowie również mogą rzucać bombami.
  3. Nie pozwalajcie, by boss na dłużej pozostał bezczynny, bo Takasugi może się podleczyć, co niepotrzebnie wydłuży pojedynek.