Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Genzui Kusaka? Rise of the Ronin poradnik, porady

W naszym poradniku do Rise of the Ronin opisujemy jak dotrzeć do głównej sali z zadania Przejęcie świątyni Hongakuji oraz jak wygrać starcie z bossem Genzui Kusaka. Dowiecie się o atakach bossa i o prawidłowym reagowaniu na jego ruchy.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Genzui Kusaka to boss z głównej misji Przejęcie świątyni Hongakuji z gry Rise of the Ronin. Opis z naszego poradnika wyjaśnia jak dotrzeć do głównej sali świątyni, a także jak rozegrać starcie z bossem. Zestawiliśmy główne ataki Kusaki oraz przedstawiliśmy rekomendowaną taktykę pokonania bossa.

Jak dotrzeć do głównej Sali?

  1. Dotarcie do miejsca, w którym przebywa boss Genzui Kusaka może być problematyczne. Konfrontacja z nim ma miejsce podczas misji Przejęcie świątyni Hongakuji, która jest częścią większego głównego zadania Wymiana kulturowa.
1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Genzui Kusaka? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Otrzymacie cel misji - dotarcie do głównej sali świątyni. Wejście do świątyni jest zamknięte, więc musicie poszukać alternatywnego sposobu. Wdrapcie się na pobliską wieżę obserwacyjną i poszybujcie lotnią w stronę świątyni (obrazek).
2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Genzui Kusaka? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Po znalezieniu się na dachu znajdźcie otwór, który prowadzi do sztandaru Ukrytego Ostrza (drugi otwór na dachu prowadzi donikąd). Zapiszcie tam stan gry i uzupełnijcie zapasy.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Genzui Kusaka? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Badajcie poddasze pozostając w pozycji kucającej. W miejscu z obrazka możecie zeskoczyć do głównej Sali, gdzie przebywa Genzui Kusaka, z którym rozpoczniecie walkę.

Jak walczyć z bossem?

  1. Tuż po zeskoczeniu na arenę sprawdźcie styl walki bohatera i czy pasuje do bossa, tzn. czy obok paska zdrowia Kusaki są niebieskie strzałki. Jeśli nie - zmodyfikujcie styl zanim rozpoczniecie atakowanie bossa.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Genzui Kusaka? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Przez większą część walki powinniście skupiać się na zatrzymywaniu zwykłych ataków Kusaki. Możecie do tego stosować kontrbłyski lub np. strzelać w odpowiednich momentach z rewolweru. Uważajcie, bo seria bossa może składać się nawet z 5 ataków.
5 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Genzui Kusaka? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Boss od samego początku walki polega na szarżach i oprócz standardowych szarż mogą to też być bardzo niebezpieczne czerwone szarże (początek przykładowej pokazuje obrazek).Ich powstrzymywanie może być trudne, tak więc bezpieczniej jest zdecydować się na unik.
  2. Polegajcie na wsparciu sojuszników, których mogliście wybrać na początku misji. Możecie przełączać się na inną postać, by zyskać chwilę wytchnienia, a także atakować bossa gdy ten walczy z jednym z towarzyszy.
  3. Pokonany Genzui Kusaka nie zostanie zamordowany. Co więcej, może stać się sojusznikiem protagonisty i pojawiać się jako towarzysz w kolejnych misjach.