Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? Rise of the Ronin poradnik, porady

Hachiro Kiyokawa oraz Sana Chiba to 2 bossów spotykanych w misji Demoniczna Piękność i zabójcze ostrze w Rise of the Ronin. Ta strona poradnika podpowiada jak wygrać sparingi z Saną i Hachiro.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Misja fabularna Demoniczna Piękność i zabójcze ostrze z gry Rise of the Ronin wymusza pokonanie 2 różnych bossów w ramach sparingów z użyciem broni treningowych. W naszym poradniku pokazujemy jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa podczas zaliczania drugiego rozdziału w krainie Edo.

Odblokowanie pierwszego starcia

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Oba pojedynki opisane na tej stronie to część tej samej głównej misji Demoniczna Piękność i zabójcze ostrze. To jedno z zadań fabularnych rozgrywanych w regionie Edo w drugim rozdziale kampanii.
 2. Niedługo po rozpoczęciu misji traficie do dojo i spotkacie Sanę. Musicie wyręczyć Ryomę i rozegrać sparing z tą kobietą.

Jak wygrać pojedynek z bossem Sana Chiba?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. W ramach tego i opisanego poniżej drugiego sparingu obie walczące strony używają broni treningowych, które mogą tak samo zadawać obrażenia i wyczerpywać paski ki. Nie możecie polegać na towarzyszach i musicie rozegrać walkę jeden na jednego.
 2. Możecie się leczyć i nie trzeba zaliczyć sparingu na jednym pasku zdrowia. Korzystanie z ofensywnych broni dystansowych (np. rewolwer) jest z oczywistych powodów zabronione.
 3. Sana Chiba polega głównie na kombinacjach 2 lub 3 ataków bronią białą. Może ona jednocześnie szybko zmniejszyć dystans do Waszej postaci i powinniście być na to przygotowani.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Czerwonym atakiem Sany może być kopniak i dość łatwo wymierzyć jego sparowanie. Nie musicie wybierać bezpieczniejszego wariantu i unikać go.
 2. Bardzo niebezpieczny jest z kolei czerwony atak będący atakiem z powietrza (powyższy obrazek). Musicie znacznie lepiej wymierzyć unik lub parowanie. W przypadku spudłowania bohater zostanie powalony na ziemię i dodatkowo uderzony bronią Chiby bez opcji wybronienia się.

Odblokowanie drugiego starcia

4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Po pokonaniu Sany możecie skorzystać ze sztandaru z tego samego pomieszczenia - wykorzystajcie to żeby zapisać postępy i uzupełnić zapasy.
 2. Po wyjściu z budynku spotkacie Hachiro Kiyokawę i po krótkiej rozmowie z tą postacią rozpocznie się drugi sparing.

Jak wygrać pojedynek z bossem Hachiro Kiyokawa?

5 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Hachiro początkowo używa tylko 1 broni treningowej. W przypadku zwykłych ataków polega głównie na stosunkowo powolnych zamachnięciach i może to ułatwiać ich parowanie. Spodziewajcie się kombinacji maksymalnie 3 ataków. Alternatywnie może to też być np. wykonanie pchnięcia.
6 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. Jednym z czerwonych ataków bossa jest bieg z bronią blisko ziemi. Hachiro wykona atak po tym jak zbliży się do bohatera lub jak przebiegnie dostatecznie długi dystans.
 2. Innym czerwonym atakiem jest skok połączony z silnym uderzeniem w ziemię (powyższy obrazek). Akcja ta jest dobrze sygnalizowana i możecie podjąć próbę jej zatrzymania. Alternatywnie łatwo jej unikniecie.
7 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossów Sana Chiba i Hachiro Kiyokawa? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
 1. W drugiej części pojedynku Hachiro zacznie korzystać z obu broni treningowych. W szczególności uważajcie na kombinację dwóch czerwonych ataków. Uniknięcie pierwszego czerwonego ataku nie zatrzyma drugiego.
 2. Po wygranym pojedynku załączą się kolejne rozmowy. Dzięki ukończeniu questu odblokujecie więzi osobiste łącznie z 3 różnymi postaciami - to Sana Chiba, Hachiro Kiyokawa oraz Shusaku Chiba.