Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Wszystkie interesujące miejsca (studio fotograficzne) Rise of the Ronin poradnik, porady

Interesujące miejsca to misje ze studia fotograficznego z gry Rise of the Ronin. Ta strona poradnika wyjaśnia jak odblokowywać zlecenia fotograficzne i gdzie zaliczać interesujące miejsca w regionach Jokohama, Edo i Kioto.

Ostatnia aktualizacja: 9 kwietnia 2024

Jedna z sekretnych aktywności gry Rise of the Ronin to interesujące miejsca - wyzwania fotograficzne. Ta strona poradnika zestawia wszystkie misje studia fotograficznego z regionów Jokohama, Edo oraz Kioto. Dowiecie się gdzie rozpoczynać zadania i jakie obiekty lub postacie należy fotografować.

Odblokowanie studia fotograficznego i odbieranie zleceń

Pierwsze studio fotograficzne w Jokohamie stanie się dostępne dzięki awansom w głównej fabule - Rise of the Ronin: Wszystkie interesujące miejsca (studio fotograficzne) - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pierwsze studio fotograficzne w Jokohamie stanie się dostępne dzięki awansom w głównej fabule. Musicie ukończyć misję fabularną Znalezienie aparatu. Pozwoli to Wam odwiedzić studio na terenie miasta.

Kolejne studia są w regionach Edo i Kioto odwiedzanych w dalszej części kampanii - wystarczy znaleźć na mapie regionu ikonę tej lokacji. Mają one identyczne bazowe założenia, ale oferują inne zlecenia fotograficzne powiązane z danym regionem.

Interesujące miejsca to inaczej wyzwania fotograficzne, które możecie odbierać od pracownika studia fotograficznego - Rise of the Ronin: Wszystkie interesujące miejsca (studio fotograficzne) - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Interesujące miejsca to inaczej wyzwania fotograficzne, które możecie odbierać od pracownika studia fotograficznego. Funkcjonują one na podobnych zasadach do pobocznych questów, a więc mają swoje cele misji oraz nagrody przewidziane za ich ukończenie (np. rzadkie składniki do craftingu, elementy wyposażenia, prezenty).

Misje fotograficzne nie zostaną anulowane w dalszej części gry. Możecie nimi na bieżąco zajmować się lub poszukać interesujących miejsc dopiero w trakcie endgame, tzn. po zaliczeniu głównej fabuły.

Camera Obscura (Jokohama)

1 - Rise of the Ronin: Wszystkie interesujące miejsca (studio fotograficzne) - Rise of the Ronin - poradnik do gry
Musicie dotrzeć do gospodarstwa w obszarze Maita - Rise of the Ronin: Wszystkie interesujące miejsca (studio fotograficzne) - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Musicie dotrzeć do gospodarstwa w obszarze Maita.

Wasze zadanie to sfotografowanie spotkania. Dotrzyjcie do właściwego budynku (pojawi się kilka znaczników, ale tylko jeden jest właściwy), wdrapcie się na boczne rusztowanie, ustawcie przy oknie i zróbcie zdjęcie uczestnikom spotkania.

Hycel (Jokohama)

2 - Rise of the Ronin: Wszystkie interesujące miejsca (studio fotograficzne) - Rise of the Ronin - poradnik do gry
Dotrzyjcie do żółtego okręgu z obszaru Sodeguara - Rise of the Ronin: Wszystkie interesujące miejsca (studio fotograficzne) - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Dotrzyjcie do żółtego okręgu z obszaru Sodeguara.

Wasze zadanie to odnalezienie i sfotografowanie 4 psów. Przeszukajcie cały oznaczony obszar - większość psów jest na wzgórzu / w lesie, przy czym jeden z nich jest na plaży.

Zostało jeszcze 71% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie