Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Bliźnię Miecza w Kioto w akcie 2? Rise of the Ronin poradnik, porady

Bliźnię Miecza pojawia się po raz pierwszy w Kioto jako ostatni boss drugiego rozdziału kampanii Rise of the Ronin. W poradniku opisaliśmy starcie z Bliźnięciem Miecza w płonącym mieście i dodaliśmy porady jak po raz kolejny pokonać tego silnego bossa.

Ostatnia aktualizacja: 4 kwietnia 2024

Na sam koniec drugiego aktu gry Rise of the Ronin czeka Was kolejny pojedynek z bossem Bliźnię Miecza. Ta strona poradnika opisuje starcie z Bliźnięciem Miecza w płonącej części Kioto - informujemy o głównych atakach bossa i rekomendowanej taktyce walki.

Starcie z Bliźnięciem Miecza pod koniec aktu 2

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Bliźnię Miecza w Kioto w akcie 2? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Z Bliźnięciem Miecza musicie zmierzyć się po raz trzeci w głównej fabule w końcowej części rozdziału 2 kampanii.
  2. Bliźnię Miecza pojawi się w płonącej części Kioto i przed tym starciem musicie rozprawić się z innymi bossami. Na szczęście gra na start tej walki powinna uzupełnić Wasze zapasy i nie musicie rozpoczynać pojedynku osłabioną postacią.

Opis pojedynku z Bliźnięciem Miecza

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Bliźnię Miecza w Kioto w akcie 2? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Bliźnię Miecza może w tej walce naelektryzować swoją broń i zadawać obrażenia od elektryczności. Mogą one nakładać negatywny stan na Waszą postać i zwiększa to potrzebę wykonywania poprawnych parowań lub uników.
  2. Boss może wykonywać serie ataków w zwarciu, a także przeprowadzać błyskawiczne szarże, które nie dają dużo czasu na poprawną reakcję. Tuż po zakończonej szarży Bliźnię Miecza może od razu odpalić kolejny atak.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Bliźnię Miecza w Kioto w akcie 2? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Na arenie walk znajdują się przedmioty do chwytania liną z kotwiczką - mogą to być np. wbite w ziemię bronie albo czerwone beczki. Ciskajcie nimi, gdy Bliźnię Miecza zajęte jest walką z Waszymi sojusznikami. W przeciwnym razie boss łatwo może sparować Wasz rzut i nie otrzyma żadnych obrażeń.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Bliźnię Miecza w Kioto w akcie 2? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Bliźnię Miecza jest zdolne do parowania ataków głównego bohatera. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji wycofajcie się szybko do tyłu, bo w przeciwnym razie możecie łatwo znaleźć się w sytuacji wyczerpania całości lub większości paska ki i staniecie się łatwym celem dla przeciwnika.
5 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Bliźnię Miecza w Kioto w akcie 2? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Czerwonymi atakami Bliźnięcia Miecza ponownie przede wszystkim są te, które zakładają używanie liny z kotwiczką. Starajcie się uniemożliwiać ich poprawne wykonanie, bądź też perfekcyjnie wykonujcie parowanie po tym jak Bliźnię Miecza przyciągnie się do protagonisty.
  2. Problematyczne są także elektryczne ataki z powietrza i lepiej wtedy nie ryzykować z próbą przeprowadzenia parowania, bo udany atak może błyskawicznie pozbawić Waszą postać całego paska ki i sparaliżować na kilka chwil.
  3. Pokonane Bliźnię Miecza opuści obszar walk i po kilku cutscenkach awansujecie do rozdziału 3.