Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Nowa Gra Plus i zawartość endgame Rise of the Ronin poradnik, porady

Czy Rise of the Ronin posiada tryb Nowa Gra Plus? Nasz poradnik wyjaśnia czy można rozpocząć nową kampanię rozwiniętą postacią, a także jakie są unikalne atrakcje zawartości endgame dostępnej po skończeniu fabuły.

Ostatnia aktualizacja: 8 kwietnia 2024

Rise of the Ronin to długa i wymagająca gra, ale możecie szukać informacji czy można przejść kampanię po raz drugi w ramach NG+? W naszym poradniku oprócz odpowiedzi znajdziecie informację o założeniach powtarzania misji. Dodatkowo szczegółowo omówiliśmy endgame udostępniane po skończeniu głównego wątku - dowiecie się m.in. o poziomie trudności Północ, przedmiotach mistrzowskich i drzewku umiejętności Przełom.

Czy są tryb NG+ i opcja powtarzania misji?

1 - Rise of the Ronin: Nowa Gra Plus i zawartość endgame - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Gra Rise of the Ronin nie oferuje klasycznego trybu Nowej Gry Plus, który pozwalałby na ponowne przejście głównej kampanii rozwiniętą postacią. NG+ częściowo zastępują unikalne atrakcje trybu endgame, które opisaliśmy poniżej.
  2. Dzięki mechanice Świadectwa Duszy możecie natomiast swobodnie powtarzać ukończone wcześniej misje, by np. ponownie zmierzyć się z danym bossem czy inaczej zachować się w sytuacji z ważnym wyborem. Może to Wam pozwolić np. na ocalenie życia ważnej postaci fabularnej czy rozegranie danej misji po myśli innej frakcji.

Dodatkowa zawartość endgame

2 - Rise of the Ronin: Nowa Gra Plus i zawartość endgame - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Do trybu endgame traficie automatycznie po ukończeniu głównej fabuły, tzn. po rozprawieniu się z finałowym bossem pod koniec rozdziału 3.
  2. Na ekranie wyświetli się informacja o odblokowaniu nowej zawartości. Możecie kontynuować grę tą samą postacią - rozwijać dalej głównego bohatera oraz zajmować się pominiętymi wcześniej questami, aktywnościami i znajdźkami.
Najważniejsze nowe elementy endgame to - Rise of the Ronin: Nowa Gra Plus i zawartość endgame - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Najważniejsze nowe elementy endgame to:

  1. Nowy najwyższy poziom trudności Północ - Możecie go ustawić na ekranie Świadectwa Duszy. Jest on dostępny zarówno dla swobodnej eksploracji mapy, jak i dla ukończonych wcześniej misji.
  2. Granie na poziomie Północ oprócz wyższego poziomu wyzwania gwarantuje szansę odnajdywania przedmiotów Mistrzowskich - to nowa najwyższa kategoria jakości wyposażenia i pierwszy taki przedmiot otrzymacie za ukończenie kampanii (powyższy obrazek).
3 - Rise of the Ronin: Nowa Gra Plus i zawartość endgame - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Nowe Misje sojusznika - Zadanie to cechują się zwiększonym poziomem wyzwania, ale pozwalają na pozyskiwanie rzadkich nagród.
  2. Nowa kategoria umiejętności Przełom - Jest to ona dodawana jako zupełnie nowa zakładka w menu umiejętności. Nowe umiejętności pozwalają nauczyć się stylu walki Mumyo Kaishin-ryu, a także gwarantują przydatne pasywne bonusy dla bohatera i jego sojuszników (np. dalsze wydłużanie paska zdrowia, zwiększanie siły wybranych typów ataków).