Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak działa szybka podróż? Rise of the Ronin poradnik, porady

Szybka podróż ułatwia podróżowanie po świecie gry Rise of the Ronin. W poradniku informujemy jak odblokować szybką podróż i do jakich lokacji bohater może się teleportować.

Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2024

Poleganie na szybkiej podróży może Wam ułatwiać w grze Rise of the Ronin np. powracanie do lokacji questowych, sklepów czy domu. Z tej strony poradnika dowiecie się jak aktywować szybką podróż i czy jest ona darmowa, a także jak odblokowywać nowe cele szybkiej podróży i tworzyć większą sieć połączeń.

Lokacje powiązane z szybką podróżą

Dodatkowe zalety interakcji z każdym sztandarem to zapisanie postępów, regeneracja zdrowia oraz odnowienie zapasów przedmiotów jednorazowych - Rise of the Ronin: Jak działa szybka podróż? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Szybka podróż nie pozwala przenieść się do każdej lokacji z mapy. Jest ona dostępna tylko dla wybranych typów lokacji / znaczników.
  2. Z szybką podróżą powiązane są przede wszystkim Sztandary Ukrytego Ostrza. Nowo odnajdywane sztandary początkowo są zablokowane. Są 2 rozwiązania tego problemu - dotarcie do obiektu i wybranie opcji Wznieś sztandar lub zaliczenie lokacji Porządek publiczny, jeśli sztandar jest na terenie wrogiego obozu czy wioski.

Dodatkowe zalety interakcji z każdym sztandarem to zapisanie postępów, regeneracja zdrowia oraz odnowienie zapasów przedmiotów jednorazowych.

1 - Rise of the Ronin: Jak działa szybka podróż? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Szybka podróż umożliwia też przenoszenie się do długiego domu (pierwszy dom bohatera odblokujecie w głównej fabule w Jokohamie) oraz do baz i siedzib głównych frakcji (musicie najpierw nawiązać z nimi relacje). Obok wszystkich tego typu miejsc znajdują się sztandary.

Jak aktywować szybką podróż?

2 - Rise of the Ronin: Jak działa szybka podróż? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Jedna z opcji po wejściu w interakcję ze sztandarem Ukrytego Ostrza to Przemieść się. Gra wywoła wtedy ekran mapy.
3 - Rise of the Ronin: Jak działa szybka podróż? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Znacznie lepsza metoda to wybranie celu szybkiej podróży od razu z mapy świata, bez konieczności docierania do któregoś ze sztandarów.
  2. Po podświetleniu sztandaru lub lokacji powiązanej z mechaniką szybkiej podróży wciśnijcie X i potwierdźcie chęć przeniesienia się w nowe miejsce.
  3. Szybka podróż jest w grze darmowa i nielimitowana. Nie zużywa ona żadnych zasobów.