Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Polska wersja językowa Rise of the Ronin poradnik, porady

W grze Rise of the Ronin możecie zmieniać wersję językową. Z tej strony poradnika dowiecie się o wszystkich wspieranych językach – zestawiliśmy oferowane języki dubbingu oraz napisów dla tekstu na ekranie.

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2024

Przed rozpoczęciem zmagań w grze Rise of the Ronin możecie dostosować swoje preferencje odnośnie wersji językowej. W naszym poradniku znajdziecie listę wszystkich języków, które pojawiają się w grze - osobno potraktowaliśmy języki napisów oraz języki dubbingu dla wszystkich kwestii dialogowych.

Napisy

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że Rise of the Ronin pozwala zagrać z polskimi napisami. Język napisów dotyczy m.in. interfejsu użytkownika, wszystkich menu i statystyk postaci, opisów misji, tekstu i opisów lokacji z mapy świata czy podpisów dla dialogów wypowiadanych przez bohaterów. Oto kompletna lista wspieranych języków napisów:

 1. angielski,
 2. chiński,
 3. francuski,
 4. niemiecki,
 5. włoski,
 6. hiszpański,
 7. portugalski,
 8. polski,
 9. holenderski,
 10. duński,
 11. fiński,
 12. norweski,
 13. szwedzki,
 14. turecki,
 15. rosyjski.

Dubbing

 1. W grze Rise of the Ronin nie znajdziecie polskiego dubbingu. Wszyscy bohaterowie domyślnie wypowiadają kwestie w języku angielskim.
 2. Alternatywnie możecie zdecydować się na język japoński dla wszystkich czytanych kwestii dialogowych. Powinien on zagwarantować znacznie lepszą imersję z racji osadzenia akcji gry w Japonii. Niestety, w przypadku braku znajomości języka japońskiego będzie musieli czytać podpisy pod wszystkimi dialogami (mogą one być w dowolnym języku z wymienionych w podpunkcie Napisy).