Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Soji Okita? Rise of the Ronin poradnik, porady

Soji Okita to jeden z pierwszych bossów aktu 3 gry Rise of the Ronin. Na tej stronie poradnika opisaliśmy starcie z Okitą w zniszczonej świątyni Honnoji z głównego questu Los pokonanych w regionie Kioto.

Ostatnia aktualizacja: 4 kwietnia 2024

Niedługo po rozpoczęciu rozdziału 3 w Kioto w grze Rise of the Ronin główny bohater musi zmierzyć się z bossem Soji Okita. W naszym poradniku opisaliśmy tę konfrontację z misji Los pokonanych, w której przemierza się zrujnowaną świątynię Honnoji. Dowiecie się o wszystkich głównych atakach Okity i o zalecanej taktyce pokonania bossa.

Miejsce konfrontacji z Okitą w Kioto

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Soji Okita? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Z Soji Okitą możecie zmierzyć się niedługo po rozpoczęciu trzeciego rozdziału kampanii w regionie Kioto. W początkowej części aktu 3 przystąpicie do głównej misji Los pokonanych.
  2. Zajmiecie się eksploracją zrujnowanej świątyni Honnoji. Musicie dotrzeć do sztandaru z obrazka - to okazja do odpoczynku i zapisania postępów. Okita pojawi się po tym jak użyjecie linki z kotwiczką do dotarcia do kolejnego obszaru świątyni.

Taktyka walki z bossem

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Soji Okita? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Podstawowym atakiem Okity są serie zamachnięć bronią białą. Nie są one ekstremalnie szybkie i możecie dzięki temu z powodzeniem je parować.
  2. Boss może Was zaskoczyć skokiem połączonym z pojedynczym atakiem - to zwykły atak, tak więc łatwiej go sparować i nie zadaje dużych obrażeń.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Soji Okita? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Najczęstszym czerwonym atakiem jest pojedyncze silne zamachnięcie wykonywane przed siebie. Parowanie może tu być trudniejsze, ale nie powinniście mieć za to problemów z unikiem.
  2. Innym czerwonym atakiem jest silne pchnięcie wykonywane na dużą odległość. Także i ono jest wykonywane w linii prostej i może to Wam ułatwić uniknięcie ewentualnych obrażeń.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Soji Okita? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W drugiej części pojedynku Okita może częściej blokować i parować Wasze ciosy. Nie kontynuujcie danej sekwencji ataków, jeśli widzicie, że nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów. Zaczekajcie aż boss wykona nowy własny atak i wtedy odpowiedzcie na niego parowaniem lub unikiem oraz następującym po nim szybkim atakiem.
  2. Pamiętajcie żeby nie pozostawiać Okity w spokoju, bo boss może się wtedy podleczyć i niepotrzebnie wydłuży to cały pojedynek. Polegajcie też na wsparciu towarzyszy - mogą odwracać uwagę bossa.