Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kashitaro Ito? Rise of the Ronin poradnik, porady

Kashitaro Ito jest bossem w Rise of the Ronin, którego spotkacie w Kioto w misji fabularnej Starcie w Aburanokoji. Nasz poradnik opisuje pojedynek z bossem z rozdziału 3 oraz unikanie zatruwających ataków w wykonaniu Ito.

Ostatnia aktualizacja: 5 kwietnia 2024

Podczas przechodzenia zadania Starcie w Aburanokoji w trzecim akcie Rise of the Ronin musicie pokonać bossa Kashitaro Ito. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy kiedy konkretnie rozpoczyna się starcie z bossem w regionie Kioto oraz jak odpowiadać na próby otrucia bohatera i inne unikalne ataki Kashitaro.

Miejsce konfrontacji z bossem w Kioto

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kashitaro Ito? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Z opisywanym bossem musicie zmierzyć się w akcie 3 w trakcie pobytu w regionie Kioto. Docelowo odblokujecie misję fabularną Starcie w Aburanokoji.
  2. W ramach zadania weźmiecie udział w zasadzce na frakcję Ito, podczas której do pokonania są m.in. minibossowie Heisuke Todo i Mikisaburo Suzuki. Dotrzyjcie docelowo do głównego budynku z obrazka. Użyjcie tam sztandaru do zapisania gry i uzupełnienia zapasów. Otwarcie dużej bramy pozwoli Wam dotrzeć do miejsca walki z bossem Kashitaro Ito.

Taktyka walki z Kashitaro

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kashitaro Ito? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Razem z Kashitaro pojawią się też zwykli wrogowie. Warto od razu się nimi zająć, bo na ich miejsce nie pojawią się kolejni przeciwnicy. Zapobiegnie to też sytuacji, w której przeszkodzą Wam później w starciu z Ito, zwłaszcza że dysponują własnymi czerwonymi atakami.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kashitaro Ito? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Podstawowym atakiem Ito są kombinacje zwykłych ciosów bronią białą, ale boss ma też inne ataki w gotowości. Może on m.in. wskakiwać na posągi. Wokół danego posągu pojawią się wtedy wyładowania i unikajcie kontaktu z nimi. Dodatkowo Ito może wtedy strzelać trującymi zielonymi pociskami. Sparowanie zielonego pocisku może nałożyć pozytywny stan na Waszą broń (zielony kolor).
  2. Widząc bossa na posągu szybko użyjcie broni dystansowej lub zaczekajcie aż wykona daleki skok z posągu. Może to być zwykły lub czerwony atak. Sparujcie próbę wylądowania na bohaterze lub wykonajcie poprawny unik.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kashitaro Ito? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Jednym z czerwonych ataków w wykonaniu Kashitaro jest rzut bombą - nieudane jego uniknięcie może pozbawić Waszą postać całego ki i na krótką chwilę ją sparaliżować. Boss na pewno to wykorzysta do wykonania kolejnych ataków.
5 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kashitaro Ito? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Wśród mniej oczywistych czerwonych ataków Ito jest deszcz trujących zielonych pocisków. Następuje on z pewnym opóźnieniem - potrenujcie idealnie odskakiwanie w bok, by uniknąć zatrucia bohatera i nałożenia na niego negatywnego stanu.