Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać Bliźnię Miecza? Rise of the Ronin poradnik, porady

Bliźnię Miecza staje się bossem podczas pobytu w Jokohamie w grze Rise of the Ronin. Z naszego poradnika dowiecie się kiedy dochodzi do spotkania w akcie 1, a także jaka jest rekomendowana taktyka na wygranie starcia z zadania Podążaj za Bliźnięciem Miecza.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Bliźnię Miecza w pewnym momencie stanie się bossem z gry Rise of the Ronin. Ta strona poradnika opisuje pierwszą konfrontację z Bliźnięciem Miecza w konsulacie w Jokohamie powiązanego z głównym questem Podążaj za Bliźnięciem Miecza. Dowiecie się jak dotrzeć na arenę walki i jak reagować na ataki dawnego sojusznika.

Na stronie są spojlery z prologu - informujemy o okolicznościach rozstania głównych bohaterów.

Gdzie jest boss?

  1. W prologu kampanii musieliście zmierzyć się z bossem Matthew Perry, a po zaliczeniu tej walki pojawił się Niebieski Demon. Trzeba było wtedy podjąć decyzję o poświęceniu jednego z Bliźniąt Miecza - grywalnych bohaterów.
  2. Bliźnię, którego nie wybraliście, nie zginęło na statku. Zamiast tego pojawi się w pierwszym akcie gry w roli bossa reprezentującego wrogie interesy.
  3. Do konfrontacji z dawnym grywalnym bohaterem dojdzie podczas zaliczania zadania Podążaj za Bliźnięciem Miecza. W ramach tej misji musicie sprzymierzyć się z 1 z 2 frakcji i rozpoczniecie osobną misję w konsulacie w Jokohamie. Musicie zdobyć klucz do sali balowej od jednego z przeciwników. Po dotarciu do sali, w której przebywa Harris, rozpocznie się starcie z Bliźnięciem Miecza.
1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać Bliźnię Miecza? - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Jak wygrać z Bliźnięciem Miecza?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać Bliźnię Miecza? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Przed rozpoczęciem pojedynku dopasujcie styl walki dla Waszej broni do stylu bossa - obok paska zdrowia bossa powinny pojawić się niebieskie strzałki.
  2. Podczas walki używajcie kontrbłysku lub rewolweru do zatrzymywania zwykłych ataków bossa. Może to stopniowo ładować wskaźnik paniki Bliźnięcia Miecza, co pozwoli na trafienie krytyczne.
  3. Boss wykorzystuje często linę z kotwiczką - to mogą to być czerwone ataki. Są one wyjątkowo trudne do zatrzymania - lepiej będzie uskakiwać i nie dać się złapać na linkę.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać Bliźnię Miecza? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W drugiej części pojedynku boss może zmienić swój styl walki, o czym otrzymacie ostrzeżenie (komunikat z powyższego obrazka). Tak jak wcześniej postarajcie się wybrać broń i styl, które pozwolą na uzyskanie dużej skuteczności (pojawienie się niebieskich strzałek).
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać Bliźnię Miecza? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Utrudnieniem będzie też pojawienie się strzelca nad salą balową. Zajmijcie się nim w pierwszej kolejności - użyjcie dowolnej broni dystansowej (najlepiej karabinu), by zabić przeciwnika i powstrzymać jego ciągły ostrzał.
  2. Gra nie pozwoli Wam zabić Bliźnięcia Miecza, ale musicie wyczerpać cały pasek zdrowia bossa, by zakończyć tę walkę.