Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kimenzan the Crusher? Rise of the Ronin poradnik, porady

Kimenzan the Crusher jest dużym bossem z więzienia z gry Rise of the Ronin. W poradniku informujemy kiedy pojawi się boss w zadaniu Infiltracja więzienia, a także jak zachowywać się podczas pojedynku.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Kimenzan the Crusher to boss zaliczający się do dużych przeciwników z gry Rise of the Ronin. Opis na tej stronie poradnika wyjaśnia jak odblokować starcie z bossem w misji Infiltracja więzienia z poszukiwań Mistrza Shoina, jak unikać silnych ataków Kimenzana i jak ostatecznie rozprawić się z bossem.

Gdzie jest boss?

  1. Z przeciwnikiem zmierzycie pod koniec eksploracji więzienia w ramach misji Infiltracja więzienia - jest ona częścią większego zadania Ci, którzy znają Shoina.
  2. Musicie uzyskać dostęp do wewnętrznej części więzienia. Przy próbie otwarcia przejścia do celi, w której ma być więziony Mistrz Shoin pojawi się duży boss.
1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kimenzan the Crusher? - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Jak walczyć z Kimenzan the Crusher?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kimenzan the Crusher? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Ustalcie na początek optymalny styl walki do walki z bossem w zależności od używanego typu broni. Nie pozwólcie, by obok paska zdrowia Kimenzana pojawiły się czerwone strzałki (nieodpowiedni styl).
  2. Kimenzan początkowo używa dużej broni w kształcie maczugi. Ataki nią nie są bardzo szybkie, ale mają spory zasięg i utrudniają unikidlatego spróbujcie używać kontr. Uważajcie jednak, bo niektóre sekwencje ciosów może kończyć czerwony atak. Musicie go bezbłędnie zatrzymać lub mimo wszystko zdecydować się na unik.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kimenzan the Crusher? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Inny bardzo niebezpieczny czerwony atak bossa to szybkie przemieszczenie się w przód połączone z próbą złapania bohatera. Jeśli nie zdołacie uniknąć tego ataku, to boss mocno udrzy Was bronią, a Wy nic nie będzie mogli z tym zrobić.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kimenzan the Crusher? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Kimenzan może w toku bitwy przestać używać broni białej i stosować serię ataków rękami - są one zwykłymi atakami, ale kończy je zawsze czerwony atak i trzeba być na to gotowym.
  2. Innymi atakami bez użycia broni mogą być rzucenie się w przód (szybko odskoczcie w bok) oraz silne uderzenie w ziemię (czerwony atak).
  3. Korzystajcie ze wsparcia towarzyszy, by atakować bossa gdy jest zwrócony w inną stronę, lub żeby przełączać się na inną postać w sytuacji dużego zagrożenia.