Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Ernest Satow? Rise of the Ronin poradnik, porady

Ernest Satow to boss z zamku Nijo z gry Rise of the Ronin. W poradniku opisaliśmy konfrontację z Satowem z regionu Kioto, do której dojdzie w rozdziale 3 podczas przechodzenia głównej misji Ostatni szogun.

Ostatnia aktualizacja: 5 kwietnia 2024

Jednym z bossów pokonywanych w akcie 3 gry Rise of the Ronin jest Ernest Satow, który pojawiał się wcześniej jedynie w scenkach przerywnikowych. Ta strona poradnika opisuje jak pokonać tego bossa w zamku Nijo w Kioto, który odwiedzicie w ramach głównego questu Ostatni szogun.

Odblokowania pojedynku z bossem w Kioto

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Ernest Satow? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Podczas pobytu w regionie Kioto w trzecim rozdziale kampanii docelowo wyruszycie do zamku Nijo, w którym do rozegrania jest misja fabularna Ostatni szogun.
  2. Musicie zaliczyć przeprawę do zachodniej części zamku - prowadzi tam most nad fosą z obrazka i jest tam też sztandar. Zapiszcie postępy, bo po przejściu po moście i użyciu liny z kotwiczką do przeskoczenia nad murem dotrzecie do miejsca walki z bossem.

Jak wygrać starcie z Ernestem?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Ernest Satow? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W zamku bossowi towarzyszy kilku zwykłych przeciwników i rekomendujemy zajęcie się nimi już na samym początku walk.
  2. Standardowi przeciwnicy nie są bardzo odporni, ale mogą m.in. korzystać z broni palnej oraz rzucać trującymi bombami. Pozbycie się ich pozwoli Wam skupić się na osłabianiu Satowa.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Ernest Satow? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Ernest Satow dysponuje bronią, który umożliwia mu zarówno ataki wręcz, jak i ataki dystansowe. Bądźcie gotowi do parowania/uniku niezależnie od dzielącej Was odległości.
  2. W miejscach, w których stał przed chwilą Satow może pojawiać się ognisty ślad. Unikajcie kontaktu z ogniem, by nie otrzymać obrażeń ani negatywnego stanu.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Ernest Satow? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Broń Satowa pozwala mu też unosić się w powietrze i w ograniczonym zakresie latać nad areną. Musicie się bardzo pilnować, bo boss może wtedy aktywować czerwony atak i wykonać lądowanie połączone z bardzo silnym uderzeniem w ziemię. Parowanie jest tu ryzykowne i o wiele lepiej zdecydować się na unik.
  2. Podobnie jak w wielu innych starciach z bossami nie pozwalajcie Ernestowi na chwilę wytchnienia, bo Satow może się podleczyć i wydłuży to czas trwania walki. Dbajcie też o sojuszników, by optymalnie bossa atakowały łącznie 3 postacie.