Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jakie zastosowanie ma tytuł i jak go zmienić? Rise of the Ronin poradnik, porady

Tytuł to unikalna nazwa nadawana głównemu bohaterowi gry Rise of the Ronin. W poradniku wyjaśniamy jak ustawić tytuł, jak pozyskiwać nowe tytuły i jakie działanie ma aktywny tytuł.

Ostatnia aktualizacja: 19 marca 2024

W trakcie przechodzenia Rise of the Ronin możecie otrzymywać informacje o zdobywaniu nowych tytułów (np. oficer policji). Ta strona poradnika odpowiada na pytanie jakie praktyczne zastosowanie mają tytuły oraz jak nadać lub zmienić tytuł powiązany ze sterowaną postacią.

Jak zmienić tytuł i jakie ma działanie?

1 - Rise of the Ronin: Jakie zastosowanie ma tytuł i jak go zmienić? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Po rozpoczęciu nowej gry Wasza postać nie posiada jeszcze żadnego tytułu. Warto to zmienić, bo aktywny tytuł może zwiększyć statystyki bohatera.
  2. Zaczekajcie na odblokowanie zakładki Wyposażenie. Wciśnijcie w tym oknie prawą gałkę analogową (R3), a przejdziecie do menu Stan z powyższego obrazka. Pole Tytuł jest w lewym górnym rogu ekranu.
2 - Rise of the Ronin: Jakie zastosowanie ma tytuł i jak go zmienić? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Ponowne wciśnięcie prawej gałki (R3) wyświetli listę tytułów. Początkowo niemal w całości jest ona ukryta i zamiast nazw tytułów będziecie widzieć jedynie pytajniki.
  2. W danym momencie ustawiony może być tylko 1 tytuł spośród znanych i na czas korzystania z niego zwiększy się powiązana z nim statystyka. Chodzi tu konkretnie o zwiększanie atrybutów bohatera - tytuł w przykładzie z naszego obrazka może zwiększyć atrybut Intelekt o 1 punkt. Warto wybrać tytuł powiązany z najważniejszą statystyką z Waszego buildu.

Odblokowywanie nowych tytułów

3 - Rise of the Ronin: Jakie zastosowanie ma tytuł i jak go zmienić? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Nowe tytuły możecie otrzymywać jako różnorakie nagrody i zostaną wtedy dodane do listy już znanych.
  2. Tytuły mogą być przyznawane np. za zaliczanie wybranych questów. Informację o możliwym do zdobycia tytule odczytacie w dzienniku w opisie zadania (lista nagród).
4 - Rise of the Ronin: Jakie zastosowanie ma tytuł i jak go zmienić? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Innymi sposobami na zdobywanie tytułów mogą być rozwijanie więzi z towarzyszami czy zaliczanie wyzwań - w przykładzie z obrazka tytuł Cat Connoisseur stał się nagrodą za odnalezienie 50 kotów w świecie gry.
  2. W oknie z listą tytułów warto też przeglądać zablokowane tytuły. Mogą się tam pojawiać informacje o wymaganiach do odblokowania konkretnych tytułów.