Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kaishu Katsu? Rise of the Ronin poradnik, porady

Kaishu Katsu jest bossem z rozdziału 2 głównej fabuły gry Rise of the Ronin. Na tej stronie poradnika opisaliśmy starcie na statku z questu Spotkanie z Kaishu Katsu z regionu Edo.

Ostatnia aktualizacja: 2 kwietnia 2024

Jedną z ważniejszych konfrontacji z aktu 2 gry Rise of the Ronin jest pojedynek z bossem Kaishu Katsu. W naszym poradniku omówiliśmy bitwę z misji fabularnej Spotkanie z Kaishu Katsu. Starcie to musicie rozegrać w regionie Edo, na pokładzie statku należącego do wspomnianego elitarnego wojownika.

Dotarcie do statku Katsu

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kaishu Katsu? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Opisywany pojedynek z bossem to część głównej misji Spotkanie z Kaishu Katsu, którą rozpoczniecie w rozdziale 2 w regionie Edo.
  2. Wspomniane zadanie zakłada wykorzystanie pokazu fajerwerków do zinfiltrowania strzeżonej okolicy ze statkami zacumowanymi na rzece Sumida. Docelowo musicie dotrzeć do największego statku z obrazka. Znajdziecie tam sztandar do zapisania postępów i odnowienia zapasów. Po użyciu liny z kotwiczką traficie na główny pokład statku i rozpocznie się pojedynek z Kaishu.

Opis starcia z bossem

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kaishu Katsu? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Kaishu dysponuje linką, dzięki której może wyprowadzać ataki dystansowe.
  2. Innym rodzajem ataków na odległość jest rzucanie bombami i jeśli macie w gotowości rewolwer to możecie zdetonować lecącą bombę zamiast decydować się na unik.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Kaishu Katsu? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Boss lubi polegać na seriach szybkich ataków. Jest doskonała okazja do wykonywania serii parowań i szybszego pozbawiania bossa paska ki, by następnie wykonać na nim trafienie krytyczne.
  2. Uważajcie jak zwykle na czerwone ataki, którymi mogą być m.in. szarża wykonywana z dużej odległości oraz próba złapania bohatera. W tym drugim przypadku boss może wtedy kopnąć i wykonać dodatkowy atak bronią białą.
  3. Pokonany Kaishu nie zostanie zabity. Wręcz przeciwnie - stanie się Waszym sojusznikiem w dalszej części kampanii i odblokujecie więź osobistą z nim.