Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Poziomy trudności Rise of the Ronin poradnik, porady

Jak obniżyć poziom trudności w Rise of the Ronin? To pytanie możecie sobie zadać po napotkaniu bossa lub innego elitarnego wroga. W poradniku są lista poziomów trudności i informacje jak maksymalnie ułatwić sobie przechodzenie gry.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

W Rise of the Ronin możecie często ginąć i szukać sposobu na obniżenie poziomu trudności, by przejść najtrudniejsze bitwy. Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje o trzech poziomach trudności i o tym kiedy można je zmieniać, a także o dodatkowych ułatwieniach związanych z obniżeniem poziomu wyzwania.

Początkowy wybór poziomu trudności

Rise of the Ronin oferuje 3 główne poziomy trudności. Są to:

  1. Świt - to odpowiednik niskiego poziomu trudności. Jego założeniem jest zmniejszenie poziomu wyzwania walk, by można się było bardziej skupić na fabule i łatwiej przejść kampanię.
  2. Zmierzch - jest to domyślny normalny poziom trudności. Może on okazać się wymagający dla osób, które słabiej radzą sobie w tytułach z dynamiczną akcją i/lub nie mają dużego doświadczenia z gatunkiem soulslike. Wymusza on opanowanie podstaw (kontry, uniki, leczenie, dopasowanie stylu walki itp.) i konieczne może być wielokrotne powtarzanie trudniejszych walk.
  3. Mrok - to najwyższy poziom trudności tylko dla bardziej doświadczonych graczy. Na ustawieniu tym przejście nawet zwykłej misji może okazać się bardzo trudne. Wszelakie starcia z bossami wymagają bezbłędnego wykonywania ruchów i świetnego opanowania całego systemu walki.
Dodatkowa informacja - Obniżenie poziomu trudności nie wpływa na szanse zdobycia większości trofeów - Rise of the Ronin: Poziomy trudności - Rise of the Ronin - poradnik do gry

Dodatkowa informacja - Obniżenie poziomu trudności nie wpływa na szanse zdobycia większości trofeów. Jedynym wyjątkiem jest osiągnięcie Midnight Crossing polegające na ukończeniu dowolnej opcjonalnej misji na wysokim poziomie trudności. Możecie go zmienić tylko dla tego 1 trofeum i potem wrócić do poprzednich ustawień.

Zostało jeszcze 44% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie