Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Asaemon Yamada? Rise of the Ronin poradnik, porady

Asaemon Yamada to duży silny przeciwnik z misji Ucieczka z więzienia: Shosaku Narasaki z gry Rise of the Ronin. Z naszego poradnika dowiecie się kiedy rozpoczyna się starcie z bossem w więzieniu Kodenmacho oraz jak poprawnie reagować na wszystkie główne ataki Asaemona.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

W trakcie zaliczania głównego questu Ucieczka z więzienia: Shosaku Narasaki w Rise of the Ronin na drodze protagonisty stanie boss - Asaemon Yamada. W naszym poradniku zamieściliśmy opis konfrontacji z tym elitarnym wrogiem z lokacji więzienie Kondemacho z regionu Edo z drugiego rozdziału kampanii.

Dotarcie do miejsca walki z bossem

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Asaemon Yamada? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Jedna z misji fabularnych drugiego aktu kampanii to Ucieczka z więzienia: Shosaku Narasaki. W ramach tego zadania musicie zinfiltrować więzienie Kodenmacho i dotrzeć do celi z więźniem.
  2. W końcowej części misji dotrzecie do głównego budynku ze sztandarem z powyższego obrazka. Zapiszcie tu stan gry i uzupełnijcie zapasy, bo po wejściu do środka i odnalezieniu właściwej celi pojawi się boss Asaemon Yamada.

Jak zabić Asaemona?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Asaemon Yamada? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Asaemon polega na powolnych zamachnięciach bronią białą i może wyprowadzić do czterech takich ataków w serii. Starajcie się poprawnie parować lub unikać, bo w przeciwnym razie możecie otrzymać niemałe obrażenia i wystawić się na kolejne ataki z danej kombinacji.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Asaemon Yamada? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Najczęstszym czerwonym atakiem bossa jest ciskanie przedmiotami, które nabił na swoją broń. Macie dostatecznie dużo czasu żeby przygotować się na ten atak - sparować lecący obiekt lub w odpowiednim momencie odskoczyć w bok.
  2. Innym popularnym czerwonym atakiem jest skok zakończony uderzeniem w ziemię. Jest on dość szybki w porównaniu z innymi atakami Asaemona, tak więc łatwiej jest spudłować.
  3. W ostatecznym rozprawieniu się z Asaemonem mogą pomagać trafienia krytyczne oraz rozbłysk ki (jeśli macie możliwość aktywowania go).