Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Tatsugoro Shinmon? Rise of the Ronin poradnik, porady

Tatsugoro Shinmon jest bossem z końcowej części głównej misji Rycerskość Denshutai z gry Rise of the Ronin. Na tej stronie wyjaśniamy jak unikać potężnych ataków Tatsugoro i jak finalnie rozprawić się z tym bossem z regionu Edo.

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2024

Tatsugoro Shinmon to boss, którego musicie pokonać w trakcie przechodzenia misji fabularnej Rycerskość Denshutai w grze Rise of the Ronin. Ta strona poradnika zawiera informacje kiedy rozpoczyna się konfrontacja z Tatsugoro w regionie Edo, a także jak pokonać bossa i jego obstawę.

Rozpoczęcie pojedynku z Tatsugoro

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Tatsugoro Shinmon? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Jedna z misji fabularnych aktu 2 rozgrywanego w regionie Edo to Rycerskość Denshutai.
  2. W ramach wspomnianej misji musicie najpierw rozprawić się z kilkoma grupami podpalaczy. Powrócicie następnie do głównej świątyni, w której przebywa Tatsugoro Shinmon - po krótkiej wymianie zdań rozpocznie się starcie z tym bossem.

Jak wygrać starcie z bossem?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Tatsugoro Shinmon? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Tatsugoro korzysta z dużej broni białej i bardzo często wykonuje niebezpieczne obrotowe ataki. Zatrzymywanie ich parowaniami może być wymagające i bezpieczniej jest wycofać się poza zasięg ataku, czekając na jego zakończenie. Od razu wykonajcie wtedy własne ataki, bo Tatsugoro przez krótką chwilę będzie odpoczywał.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Tatsugoro Shinmon? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Boss nie stroni również od czerwonych ataków. Może to być np. pchnięcie wykonywanie w linii prostej. Kierunek tego ataku ułatwi Wam ewentualny unik jeżeli nie chcecie podejmować ryzyka związanego z parowaniem.
  2. Łatwiejszym czerwonym atakiem jest silne uderzenie bronią w ziemię. Jest ono wyraźnie sygnalizowany - podejmijcie próbę zatrzymania go lub z wyprzedzeniem uniknijcie kontaktu z bronią bossa.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Tatsugoro Shinmon? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W dalszej części walk do pojedynku mogą dołączyć zwykli wrogowie. Polecamy skupiać się w dalszym ciągu na atakowaniu Shinmona. Z pomocnikami bossa powinni zacząć walczyć Wasi towarzysze.
  2. W szybszym wygraniu potyczki mogą pomóc trafienia krytyczne i aktywacja rozbłysku ki po otrzymaniu komunikatu o gotowości do jego użycia. Wykorzystajcie rozbłysk ki do serii silnych ataków.
  3. Bitwy nie zakończycie zamordowaniem Tatsugoro. Stanie się on Waszym sojusznikiem i odblokujecie więź osobistą z tą postacią.