Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo w regionie Jokohama? Rise of the Ronin poradnik, porady

Takamori Saigo ponownie pojawia się w Jokohamie pod koniec aktu 3 gry Rise of the Ronin. W poradniku opisaliśmy ponowną konfrontację z Saigo i Tsunem z głównej misji Dozgonna obietnica.

Ostatnia aktualizacja: 6 kwietnia 2024

Niedługo przed dotarciem do finału kampanii gry Rise of the Ronin musicie raz jeszcze pokonać bossa Takamori Saigo i towarzyszącego mu Tsuna. Nasz poradnik opisuje tę konfrontację z powrotu do regionu Jokohama w rozdziale 3. Saigo spotkacie podczas eksploracji bazy wojskowej w głównym zadaniu Dozgonna obietnica.

Konfrontacja z Saigo po powrocie do Jokohamy

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo w regionie Jokohama? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W końcowej części aktu 3 musicie powrócić do regionu Jokohama. Bohaterowie wyruszą do baterii nadbrzeżnej, która wcześniej była zamkniętym obszarem - jest to część misji fabularnej Dozgonna obietnica.
  2. We wspomnianym zadaniu musicie przedostać się do wnętrza instalacji wojskowej i docelowo dotrzeć do ufortyfikowanego budynku. Po drodze spotkacie kilku minibossów - to m.in. Hanjiro Nakamura i Kiyotaka Kuroda. Dotrzyjcie do sztandaru obok dziury w ścianie z dołączonego obrazka. Zapiszcie grę i pobierzcie przedmioty jednorazowe ze schowka. Przejście przez dziurę doprowadzi Was do legowiska bossa.

Opis konfrontacji z bazy wojskowej

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo w regionie Jokohama? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Saigo tym razem od samego początku bitwy towarzyszy zwierzęcy pomocnik - Tsun. Jest on traktowany jako boss i ma swój osobny pasek zdrowia, ale jest o wiele mniej wytrzymały od głównego bossa.
  2. Polecamy zająć się Tsunem w pierwszej kolejności. Nie powinno to być trudne, choć niektóre próby zaatakowania bohatera mogą być czerwonymi atakami. Jest to m.in. obrotowy atak z powietrza (powyższy obrazek), który kończy się katapultowaniem czworonoga w przód.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo w regionie Jokohama? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Saigo ponownie wykorzystuje dużą broń białą, którą może wykonywać serie zamachnięć i obrotowych ataków. Niektóre z kombinacji mogą kończyć się czerwonym atakiem i podobnie do poprzednich starć może dojść do nabicia postaci na kolce na broni bossa.
  2. Takamori jest też w stanie aktywować rozbłysk ki, dzięki któremu może zwiększyć się siły także standardowych jego ataków. Pamiętajcie wtedy o stopniowym wyczerpywaniu jego paska ki, by pozbawić go docelowo rozbłysku ki. Sami też wyczekujcie gotowości do załączenia rozbłysku ki przez protagonistę.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo w regionie Jokohama? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Pozostawiony sam sobie Saigo może podnieść jedną z armat i najpierw wykonać nią kilka zamachnięć, a następnie oddać serię 4 strzałów z armaty.
  2. Możecie sparować lecący pocisk lub w odpowiednim momencie odskoczyć w bok. Boss po oddaniu wszystkich strzałów z armaty na sam koniec może nią rzucić.