Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Rise of the Ronin - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo? Rise of the Ronin poradnik, porady

Takamori Saigo jest bossem ze świątyni Kiyomizudera z gry Rise of the Ronin. W poradniku opisaliśmy starcie z bossem z rozdziału 3, które rozgrywa się podczas głównej misji Sojusz klanów Satsuma i Choshu.

Ostatnia aktualizacja: 4 kwietnia 2024

Misja fabularna Sojusz klanów Satsuma i Choshu z trzeciego aktu Rise of the Ronin z regionu Kioto wymusza pokonanie bossa Takamori Saigo. Na tej stronie poradnika dowiecie się gdzie przebywa boss w świątyni Kiyomizudera, jakie są jego najważniejsze ataki i jak go skutecznie osłabiać.

Miejsce pojedynku z Saigo w regionie Kioto

1 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W ramach przechodzenia trzeciego rozdziału gry toczącego się w regionie Kioto musicie rozegrać misję fabularną Sojusz klanów Satsuma i Choshu.
  2. Wspomniany główny quest zakłada infiltrację świątyni Kiyomizudera w Kioto. Trzeba przebyć dość długą i momentami liniową przeprawę do głównego budynku świątyni, przy którym znajdziecie sztandar. Po wejściu do środka przejdźcie wąskimi tunelami, by dotrzeć do miejsca zeskoku z obrazka. Wylądujecie na arenie, na której przebywa boss.

Jak osłabiać bossa?

2 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Saigo używa dużej pojedynczej broni białej. Zamachnięcia nią są zazwyczaj bardzo powolne. Wyjątkiem może być obracanie się bossa wokół własnej osi i bezpieczniej jest wtedy od niego odskoczyć.
3 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. Pilnujcie się, bo serię zwykłych ataków może kończyć czerwony atak. Jego nieudane zablokowanie lub sparowanie może spowodować, że Wasza postać zostanie nabita na kolce i finalnie otrzyma spore obrażenia.
  2. Alternatywnie kończący serię czerwony atak może być silnym uderzeniem w ziemię. Jest on łatwiejszy do uniknięcia lub zatrzymania, ale również może odebrać Wam dużo punktów zdrowia.
4 - Rise of the Ronin: Jak pokonać bossa Takamori Saigo? - Rise of the Ronin - poradnik do gry
  1. W drugiej części pojedynku na arenie pojawi się zwierzęcy pomocnik bossa. Zignorujcie go i pozwólcie żeby walką z czworonogiem zajmowali się towarzysze.
  2. Kontynuujcie osłabianie bossa. Pozbawienie Saigo całego paska zdrowia zmusi go do uklęknięcia i zakończy od razu całe starcie. W nagrodę za wygranie tego pojedynku Saigo stanie się Waszym sojusznikiem i odblokujecie więź osobistą z tą postacią.