Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Statek kosmiczny - Zawodny | The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Zawodny (The Unreliable) to statek kosmiczny, do którego uzyskasz dostęp w grze The Outer Worlds. Posłuży Ci on jako schronienie czy miejsce do składowania przedmiotów, a także zaoferuje możliwość podróży na inne planety. Nie wszystkie funkcje statku są jednak dostępne od razu - aby uzyskać dostęp do wszystkich korzyści przede wszystkim będziesz musiał wykonać misję Nadchodzi moc (Comes Now the Power). Niniejsza strona poradnika zawiera wszystkie informacje o statku kosmicznym w The Outer Worlds.

Jak uruchomić statek?

Statek kosmiczny uruchomisz po ukończeniu misji Nadchodzi moc. - Statek kosmiczny - Zawodny | The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry
Statek kosmiczny uruchomisz po ukończeniu misji Nadchodzi moc.

Aby uruchomić statek kosmiczny, musisz zdobyć przedmiot o nazwie Regulator zasilania (Power Regulator). W tym celu konieczne jest wykonanie misji Nadchodzi moc (Comes Now the Power). Nie ma znaczenia, jakie decyzje podejmiesz w trakcie zadania - końcowym efektem będzie zdobycie regulatora. Teraz udaj się na pokład Zawodnego i skieruj się do górnej części lewego pomieszczenia - tam znajdziesz miejsce na regulator zasilania. Na koniec udaj się do systemu ADA (prawa część statku) i w trakcie rozmowy wybierz opcję uruchomienia statku kosmicznego.

GDZIE PRZECHOWYWAĆ PRZEDMIOTY?

Statek kosmiczny jest dobrym miejscem na składowanie broni, pancerzy i innych przedmiotów. Zajrzyj na stronę "Jak przechowywać przedmioty?" w naszym poradniku, aby dowiedzieć się więcej.

Jak podróżować na inne planety?

Dzięki nawigacyjnemu terminalowi Zawodnego możesz podróżować na inne planety. - Statek kosmiczny - Zawodny | The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry
Dzięki nawigacyjnemu terminalowi Zawodnego możesz podróżować na inne planety.

Po uruchomieniu statku otrzymasz kolejną misję - Podróż gdziekolwiek (Passage to Anywhere). W tym momencie otrzymujesz również możliwość podróżowania na inne planety. Wystarczy, że skorzystasz z Terminalu nawigacyjnego Zawodnego (The Unreliable Navigation Terminal) - znajduje się on w tym samym miejscu, co system ADA, czyli w prawej części statku. Po uruchomieniu terminalu, ujrzysz planety i lokacje, na które obecnie możesz się udać.