Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Plakat dla Grimma | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Plakat dla Grimma (The Grimm Tomorrow) jest zadaniem podobnym, które możesz wykonać w Gwiezdnej Zatoce na Monarch. W czasie jego przechodzenia będziesz musiał rozwiązać sprawę opóźniającej się przesyłki. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Porozmawiaj z Velmą w magazynie;
  2. Zdobądź plakat ciepowy dla Grimma;
  3. Dostarcz plakat ciepowy Grimmowi.

Opis przejścia

Zadanie to będziesz mógł aktywować, gdy tylko wylądujesz w Gwiezdnej Zatoce - Plakat dla Grimma | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Zadanie to będziesz mógł aktywować, gdy tylko wylądujesz w Gwiezdnej Zatoce. Po opuszczeniu lądowiska zostaniesz powitany przez Grimma. Porozmawiaj z nim, a zostaniesz poproszony o sprawdzenie stanu jego zamówienia - plakatu ciepowy.

Plakat ten jest w posiadaniu Velmy, która pracuje w magazynie - Plakat dla Grimma | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Plakat ten jest w posiadaniu Velmy, która pracuje w magazynie. Porozmawiaj z nią, a dowiesz się, że kobieta otrzymała lepszą stawkę za plakat od Nell, pracującej w zakładzie bukmacherskim. Zadanie możesz zakończyć na dwa sposoby:

Ukończenie zadania Tajemniczy ludzie

Odzyskanie plakatu będzie wymagać od ciebie wykonania zadania Tajemniczy ludzie. Po tym jak uda cię dowiedzieć, jakie los spotkał Braxtona, będziesz w stanie przekonać Velmę do oddania ci plakatu.

Odzyskanie zaginionych koszulek

Rozmowa z Nell nie przyniesie rezultatu - kobieta odmówi prób negocjacji. Zgodzi się odstąpić plakat jedynie, jeśli odzyskasz jej zaginione koszulki.

Zguba znajduje się w okolicy Bursztynowych Wzgórz. Rozbita karawana jest pilnowana przez maruderów. Zlikwiduj ich, a następnie weź poszukiwane koszulki.

Z odnalezionym towarem udaj się do Nell - Plakat dla Grimma | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Z odnalezionym towarem udaj się do Nell. Dzięki temu zrezygnuje ona z plakatu. Możesz więc wrócić do Velmy i bez przeszkód odebrać od niej plakat.

Na koniec oddaj plakat Grimmowi.