Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Żuwaczki zagłady | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Żuwaczki zagłady (Mandibles of Doom) to jedno z zadań, jakie możesz wykonać w czasie swojego pobytu na Monarch. W czasie jego trwania będziesz musiał oswobodzić Bertholda Foxa w Jaskiniach Diabelskiego Szczytu. Ta strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  1. Zabij modliszczycę;
  2. Porozmawiaj z Bertholdem;
  3. Spotkaj z Bertholdem w obozie.

Opis przejścia

Zadanie to możesz aktywować przechodząc przez Jaskinię Diabelskiego Szczytu - Żuwaczki zagłady | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Zadanie to możesz aktywować przechodząc przez Jaskinię Diabelskiego Szczytu. W jednej z jam natrafisz na Megamodliszczycę, pilnującą Bertholda Foxa stojącego na klifie. Zabij bestię i porozmawiaj z odratowanym człowiekiem, a obieca ci nagrodę.

Wynagrodzenie odbierzesz w obozie znajdującym się w obozie C3 ulokowanym w okolicach Stacji Diabelski Szczyt - Żuwaczki zagłady | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Wynagrodzenie odbierzesz w obozie znajdującym się w obozie C3 ulokowanym w okolicach Stacji Diabelski Szczyt. Na miejscu ponownie porozmawiaj z Bertholdem, a zadanie zakończy się.