Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak regenerować zdrowie w The Outer Worlds? The Outer Worlds poradnik, solucja

Regeneracja zdrowia w The Outer Worlds jest niezwykle ważna. W czasie walki stale będziesz tracić zdrowie, więc musisz wiedzieć jak się leczyć - inaczej szybko doprowadzisz do śmierci postaci. Na niniejszej stronie dowiesz się jak leczyć rany w The Outer Worlds. Poznasz też sposoby na czasowe zwiększenie zdrowia czy przyspieszenie automatycznej regeneracji zdrowia.

Jak się leczyć?

Do leczenia służy przedmiot o nazwie Adreno. - Jak regenerować zdrowie w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Do leczenia służy przedmiot o nazwie Adreno.

Na początku warto wspomnieć, że w The Outer Worlds zdrowie regeneruje się automatycznie, ale jest to proces powolny i odbywający się tylko poza walką - będziesz więc musiał często wspomagać się odpowiednimi przedmiotami. Najważniejszym przedmiotem leczącym jest Adreno - znajdziesz go podczas eksploracji albo u niektórych handlarzy. Z Adreno możesz skorzystać bezpośrednio z ekwipunku, ale jeśli podepniesz go do Inhalatora ratowniczego (Emergency Medicinal Inhaler), będziesz mógł błyskawicznie regenerować zdrowie bez potrzeby otwierania ekwipunku.

W The Outer Worlds występują również inne przedmioty wpływające na zdrowie. Przykładowo Buła-Piguła (Fast Ration Pill) przyspiesza naturalną (automatyczną) regenerację zdrowia o 200%, a Paluszki rybne (Fish Stix) zwiększają maksymalną liczbę zdrowia o 25% na 2 minuty. Z kolei zakupienie perku o nazwie Żniwiarz (Harvester) sprawi, że po każdym zabiciu odzyskasz 15% zdrowia.