Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stalowy szczur | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Stalowy szczur (The Stainless Steel Rat) to jedno z zadań pobocznych, jakie możesz wykonać podczas swojej wizyty na Monarch. Jest ono powiązane ze sprawą morderstwa. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego pobocznego questa.

Lista zadań

  • Przeszukaj mieszkanie pod kątem śladów;
  • Zbadaj zakład bukmacherski "Lewa murawa";
  • Sprawdź Elijaha i jego gang;
  • Powiedz Sanjarowi o morderstwie Isaaca.

Opis przejścia

W czasie przemierzania Monarch, możesz usłyszeć mężczyznę krzyczącego, że znalazł zwłoki. Porozmawiaj z nim, a powie ci o trupie w budynku, który znajduje się z jego plecami.

Miejsce zbrodni, znajduje się w jednym z mieszkań na parterze - Stalowy szczur | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Miejsce zbrodni, znajduje się w jednym z mieszkań na parterze. Przeszukaj je, a znajdziesz kupon zakładu ciepowego i pospiesznie zapakowaną walizkę.

Twoim następnym celem jest zakład bukmacherski, z którego pochodził kupon - Stalowy szczur | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Twoim następnym celem jest zakład bukmacherski, z którego pochodził kupon. Na miejscu porozmawiaj z Nell. Powie ci ona, że będący ofiarą Isaac, zadłużył się u niejakiego Elijaha. Poznasz także miejsce, gdzie można spotkać podejrzanego - alejka za Klubem Jachtowym.

Udaj się we wskazane przez Nell miejsce - Stalowy szczur | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Udaj się we wskazane przez Nell miejsce. Spotkasz tam grupę dowodzoną przez Elijaha. Porozmawiaj z mężczyzną. Aby uniknąć wymiany ognia będziesz musiał dwukrotnie użyć zastraszenia. W innym wypadku nie obędzie się bez rozlewu krwi.

Gdy uda ci się uporać z Elijahem, udaj się do Sanjara i poinformuj go o zaistniałej sytuacji wówczas zadanie zostanie zakończone.