Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rzeźnik Clive i Ostatnie świngo | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Reźnik Clive (Slaughterhouse Clive) i Ostatnie świngo (A Cysty-Dance with Death) to zadania, jakie możesz wykonać w czasie swojego pobytu na Monarch. Jego celem jest rozwiązanie konfliktu między Catherine i Clive'em. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  1. Zajmij się Clive'em;
  2. Wróć do Catherine;
  3. Przekonaj Catherine do współpracy Clive'em (opcjonalne)

Opis przejścia

Zadanie to aktywuje się, jeśli w czasie pobytu w Roztoce porozmawiasz z Catherine Malin. Zleci ci ona wyeliminowanie z interesu Clive'a. Jeśli się zgodzisz, będziesz musiał udać się do fabryki guzczyzny C&P. Zanim to zrobisz, porozmawiaj jeszcze z Duncanem Elley w Roztoce. Jeśli posiadasz odpowiednio rozwiniętą zdolność perswazji, kłamstwa lub zastraszenia, to zdobędziesz od niego kartę z identyfikatorem, która pozwoli ci bez przeszkód poruszać się po obiekcie.

Gdy zbliżysz się do fabryki, zostaniesz zaczepiony przez strażników - wykorzystaj zdolność perswazji, kłamstwa lub zastraszenia, a będziesz mógł wejść do środka. Istnieją cztery sposoby na zakończenie tego zadania.

Sabotaż produkcji

Na platformie okalającej halę produkcyjną znajdziesz terminal - Rzeźnik Clive i Ostatnie świngo | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Na platformie okalającej halę produkcyjną znajdziesz terminal. Jeśli posiadasz odpowiednio rozwiniętą zdolność inżynierii, to będziesz w stanie przeprogramować produkcję w fabryce.

Zabójstwo Clive'a

Ta sama platforma, na której stoi terminal może posłużyć ci także do dostania się do biura Clivea - Rzeźnik Clive i Ostatnie świngo | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Ta sama platforma, na której stoi terminal może posłużyć ci także do dostania się do biura Clive'a. Wymaga to jednak odpowiednio rozwiniętej zdolności otwierania zamków. Porozmawiaj ze swoim celem i zlikwiduj go.

Nakłonienie do współpracy z Catherine

Jeśli posiadasz odpowiednio rozwiniętą zdolność medycyny i perswazji to możesz nakłonić Clive'a do współpracy z Catherine.

Wówczas będziesz musiał wrócić do Roztoki i przekonać również Catherine do takiego układu.

Zabójstwo Catherine (Ostatnie świngo)

W czasie rozmowy z Clive'em możesz także zaproponować eliminację Catherine. Wówczas aktywuje się zadanie Ostatnie świngo. Jego jedynym celem jest udanie się do Roztoki i wyeliminowanie kobiety.