Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tajemniczy ludzie | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Tajemniczy ludzie (The Secret People) to jedno z zadań pobocznych, jakie możesz wykonać w czasie pobytu na Monarch. Związane jest ono z mężczyzną, który opuścił swoją pracę. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego questa.

Lista zadań

  • Udaj się do mieszkania Braxtona;
  • Przeszukaj dom;
  • Ucieknij z domu;
  • Porozmawiaj z Velmą w miejscu hodowli ryb.

Opis przejścia

Będąc w Gwiezdnej Zatoce, natrafisz na hodowlę ryb. Spotkasz tam Velmę, z którą będziesz mógł porozmawiać. W czasie wymiany zdań, powie ci ona o niejakim Braxtonie, który przestał pojawiać się w pracy. Poprosi cię także o zbadanie tej sprawy.

Twoim kolejnym celem, jest mieszkanie Braxtona - Tajemniczy ludzie | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Twoim kolejnym celem, jest mieszkanie Braxtona. Spotkasz tam Laurę. Początkowo nie będzie ona chciała mówić, jeśli jednak użyjesz perswazji to dowiesz się, że poszukiwany udał się do jednego z domów poza murami miasta. Jeśli natomiast nie uda ci się przekonać kobiety to mówienie, to możesz przeczytać znajdującą się na stole notatkę.

Miejsce to znajduje się zaraz za południową bramą miasta - Tajemniczy ludzie | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Miejsce to znajduje się zaraz za południową bramą miasta. Wejdź do domu, a natrafisz na rodzinę Mather. Pozwolą ci oni swobodnie eksplorować swój dom. W czasie przeszukiwania pierwszego piętra, zostaniesz zaczepiony przez Lizzie. Jeśli w czasie rozmowy uciekniesz się do kłamstwa, to dowiesz się, że w domu był ktoś spoza rodziny.

Braxtona znajdziesz na ostatnim piętrze - Tajemniczy ludzie | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Braxtona znajdziesz na ostatnim piętrze. Znajdziesz tam zamknięte drzwi, które możesz otworzyć wykorzystując zdolność otwierania zamków. Zabierz identyfikator służbowy z jego ciała i udaj się do wyjścia.

Zostaniesz jednak zatrzymany przez rodzinę. W czasie rozmowy możesz skłamać, wówczas kanibale pozwolą ci odejść. W innym przypadku będziesz musiał walczyć.

Gdy już wydostaniesz się z domu, wróć do Velmy i powiedz jej co stało się z Braxtonem.