Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Giń, Robocie | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Giń, Robocie (Die, Robot) jest jednym zadań, które możesz wykonać w czasie pobytu w Szmaragdowej Dolinie. Jest ono związane z jednym z mieszkańców Nadbrzeża, którego możesz spotkać w okolicy lądowiska. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego pobocznego questa.

Lista zadań

  • Poradź sobie z mechanicznym zwiadowcą;
  • Wróć do Ludwiga;
  • Znajdź tajną broń Ludwiga;
  • Wróć do Ludwiga;
  • Znajdź moduł logiczny;
  • Wróć do Ludwiga;

Opis przejścia

Przy lądowisku znajdującym w okolicy Nadbrzeża możesz trafić na Ludwiga Millera - Giń, Robocie | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Przy lądowisku znajdującym w okolicy Nadbrzeża możesz trafić na Ludwiga Millera. Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że mężczyzna ma obsesję na punkcie buntu maszyn. Poleci ci on także zbadanie sprawy z robotem, który znajduje się na złomowisku.

Udaj się do wskazanego przez Ludwiga miejsca i wejdź w interakcję z zepsutym robotem, który kręci się po okolicy. Twoim zadaniem jest jego naprawa. Możesz to zrobić posiadając odpowiednio wysoki wskaźnik inżynierii lub poprosić o to Parvati.

Po załatwieniu sprawy możesz wrócić do Ludwiga, który da ci kolejne zadanie - przyniesienie swojej tajnej broni - Giń, Robocie | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Po załatwieniu sprawy możesz wrócić do Ludwiga, który da ci kolejne zadanie - przyniesienie swojej tajnej broni. Znajdziesz ją na Nadbrzeżu w toalecie lokalnego baru.

Gdy już odnajdziesz broń, musisz ponownie udać się do Ludwiga. Da ci on ostatnie zadanie - odnalezienie modułu logicznego.

Poszukiwaną część znajdziesz w elektrowni geotermalnej - Giń, Robocie | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Poszukiwaną część znajdziesz w elektrowni geotermalnej. Znajduje się ona w zamkniętym magazynie. Możesz go otworzyć wykorzystując umiejętność otwierania zamków lub za pomocą karty szefa ochrony. Jego ciało znajduje się w pomieszczeniu, do którego prowadzą schody, znajdujące się nieopodal rdzenia.

Po zabraniu z magazynu modułu logicznego, możesz wrócić do Ludwiga i zakończyć zadanie.