Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kanidzia kołyska | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Kanidzia kołyska (Canid's Cradle) to zadanie, w czasie którego rozstrzygniesz to, która z frakcji przejmie kontrolę na Monarch. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds pomoże ci pomyślnie ukończyć tego questa.

Lista zadań

  1. Odzyskaj moduł celowniczy okrętu bojowego;
  2. Przekaż moduł Sanjarowi lub Grahamowi;
  3. Pokonaj MGG lub Ikonoklastów;
  4. Porozmawiaj z Sanjarem lub Grahamem.

Opis przejścia

Zadanie to aktywuje się automatycznie po zakończeniu zadania Radio Wolny Monarch - Kanidzia kołyska | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Zadanie to aktywuje się automatycznie po zakończeniu zadania Radio Wolny Monarch. Po aktywacji przekaźnika, będziesz świadkiem upadku okrętu bojowego. W tym momencie zostaniesz poproszony przez obie frakcje o dostarczenie pochodzącego z wraku modułu celowniczego.

Udaj się na miejsce wypadku - Kanidzia kołyska | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Udaj się na miejsce wypadku. Wejdź do wraku i skorzystaj z terminala. Wyciągnij z niego klucz dowódcy okrętu bojowego i udaj się w głąb okrętu. W pewnym momencie dotrzesz na mostek. Tam możesz odzyskać moduł celowniczy. Wystarczy, że aktywujesz kolejno dwa mechanizmy - po lewej i prawej stronie pojemnika.

Następnie będziesz musiał podjąć decyzję po czyjej stronie stanąć w konflikcie - Kanidzia kołyska | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Następnie będziesz musiał podjąć decyzję po czyjej stronie stanąć w konflikcie. Jeśli chcesz poprzeć MGG to zanieś moduł Sanjarowi, jeśli Ikonoklastów - Grahamowi. Po tym, będziesz musiał stanąć do walki z przeciwną grupą. Idąc drogą, do wyznaczonego punktu, musisz pokonywać kolejne oddziały przeciwników. Na koniec staniesz do walki z dowódcą danej frakcji.

Na koniec porozmawiaj z przywódcą frakcji, którą poparłeś, a zadanie zakończy się.