Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zresetować rozwój postaci w The Outer Worlds? The Outer Worlds poradnik, solucja

Mnogość buildów i ścieżek rozwojów bohatera w The Outer Worlds może spowodować, że w pewnym etapie rozgrywki będziesz chciał cofnąć wydane punkty i rozwinąć swoją postać od nowa. Na szczęście jest na to łatwy sposób. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się jak zresetować umiejętności i perki (atuty) Twojego bohatera - dzięki temu będziesz mógł stworzyć najlepszy build postaci.

Jak cofnąć rozwój bohatera?

Wejdź do statku kosmicznego i skieruj się do górnej części lewego pomieszczenia. - Jak zresetować rozwój postaci w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Wejdź do statku kosmicznego i skieruj się do górnej części lewego pomieszczenia.

Do zresetowania punktów umiejętności i perków konieczne jest udanie się do Twojego statku kosmicznego - dostęp do niego otrzymasz już w pierwszej misji głównej, więc reset postaci jest dostępny od początku rozgrywki. Wejdź do statku kosmicznego (możesz skorzystać z opcji szybkiej podróży), a następnie skieruj się do pomieszczenia na lewo. Teraz zlokalizuj drabinę w prawym rogu i wejdź na górę.

Następnie skorzystaj z powyższej maszyny. - Jak zresetować rozwój postaci w The Outer Worlds? - The Outer Worlds - poradnik do gry
Następnie skorzystaj z powyższej maszyny.

W górnej części pomieszczenia odnajdziesz maszynę widoczną na powyższym obrazku. To właśnie przy tym urządzeniu możesz zresetować rozwój postaci - wystarczy, że wydasz w tym celu 500 bitów. Wszystkie punkty umiejętności oraz perków zostaną zwrócone, a Ty możesz rozdać je ponownie. Warto też wiedzieć, że proces jest możliwy do powtórzenia, więc jeśli posiadasz wystarczającą liczbę bitów, możesz testować różne buildy bohatera.