Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spóźniony transport | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Jednym z zadań pobocznych, jakie możesz wykonać w czasie swojej przygody w The Outer Worlds, jest Spóźniony transport (Solution Vital). Powiązane jest ono z zaginionym transportem sprzętu medycznego. Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje, które pomogą ci ukończyć zadanie.

Lista zadań

  • Porozmawiaj z Dr. Wandą Dorsett w ambulatorium;
  • Odszukaj na Scylli kapitana Iriona;
  • Zdaj raport Dr. Dorsett

Opis przejścia

Pionier

Tuż po wylądowaniu na Pionierze zostaniesz zatrzymany przez kapitana Leonarda Wheelera - Spóźniony transport | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Tuż po wylądowaniu na Pionierze zostaniesz zatrzymany przez kapitana Leonarda Wheelera. W czasie rozmowy poprosi cię on o zbadanie zaginionego transportu sprzętu medycznego. Skieruje cię także do Dr. Wandy Dorsett, która przebywa w ambulatorium.

Udaj się do placówki medycznej i tam porozmawiaj z lekarką. Powie ci, o skrócie przez Scyllę, którego rzekomo użył kapitan zaginionego statku. Planeta ta jest twoim kolejnym celem.

Scylla

Po wylądowaniu na Scylli nie będziesz mieć wiele do roboty - Spóźniony transport | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Po wylądowaniu na Scylli nie będziesz mieć wiele do roboty. Idź cały czas w linii prostej do momentu, gdy zobaczysz sprawny statek. Nie podbiegaj jednak od razu. Okolica jest bowiem pilnowana przez banitów. Wykorzystaj elementu otoczenia jako zasłony i zaatakuj grupę. Następnie porozmawiaj z kapitanem Ironinem.

Pionier

Po oswobodzeniu kapitana na Scylli, wróć na Pioniera i porozmawiaj Dr. Wandą Dorsett. Wówczas zadanie się zakończy.