Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Maszyna czyszcząca | Misja towarzysza w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

W czasie pobytu na Zawodnym, możesz odblokować zadanie Maszyna czyszcząca (The Cleaning Machine). Pozwala ono zwerbować do drużyny nowego członka załogi - robota o imieniu SAM. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  • Zapytaj ADA o jednostkę SAM;
  • Przeszukaj terminal Hawthorne'a;
  • Znajdź spiętrzacz kwasu;
  • Zainstaluj spiętrzacz kwasu.

Opis przejścia

Zawodny

Na pokładzie Zawodnego znajdziesz pokoje załogi - Maszyna czyszcząca | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Na pokładzie Zawodnego znajdziesz pokoje załogi. Obok nich znajduje się niewielki składzik, w którym znajduje się niedziałający robot. Udaj się do ADA i zapytaj o niego. Poleci ci ona szukać informacji w terminalu byłego kapitana.

Udaj się do kajuty kapitańskiej i wejdź w interakcję z terminalem. Po wyszukaniu frazy SAM znajdziesz kilka wpisów. Jeden z nich mówi o opóźnionej dostawie spiętrzacza kwasu. Twoim zadaniem jest pozyskanie tej części. W tym celu będziesz musiał udać się na Rozarium.

Rozarium

Poszukiwaną część znajdziesz w lokalnym magazynie - Maszyna czyszcząca | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Poszukiwaną część znajdziesz w lokalnym magazynie. Dostanie się do niego będzie wymagać od ciebie zlikwidowania grupy maruderów. Po wejściu do środka napotkasz na jeszcze kilku przeciwników. Spiętrzacz kwasu znajdziesz w dużej hali wypełnionej półkami.

Po znalezieniu poszukiwanej części, możesz wrócić na pokład i zamontować ją w robocie. W ten sposób zyskasz nowego towarzysza.