Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podręcznik ilustrowany | Misja towarzysza w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Pierwszym z zadań towarzyszy, jakie możesz wykonać w czasie swojej przygody z The Outer Worlds jest Podręcznik ilustrowany (The Illustrated Manual). Jego wykonanie umożliwi ci przyłączenie do drużyny Pastora Maxa. Poniższa strona poradnika zawiera opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  • Przeszukaj mieszkanie kolekcjonera;
  • Znajdź pamiętnik;
  • Wróć do pastora.

Opis przejścia

Zadanie możesz rozpocząć na Nadbrzeżu (Edgewater). Do jego odblokowania musisz porozmawiać z Pastorem Maxem w kaplicy. Powie ci on o pewnej heretyckiej księdze, którą chce pozyskać. Quest aktywuje się, jeśli zdecydujesz się mu ją przynieść.

Poszlaki, które doprowadzą cię do przedmiotu znajdują się w jednym z budynków znajdujących się w okolicy Nadbrzeża - Podręcznik ilustrowany | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Poszlaki, które doprowadzą cię do przedmiotu znajdują się w jednym z budynków znajdujących się w okolicy Nadbrzeża. Dostanie się do niego będzie wymagać od ciebie zlikwidowania okolicznych maruderów. W pierwszej kolejności zlikwiduj walczących na bliski dystans wrogów, a następnie wykorzystaj znajdujące się w okolicy skrzynie jako osłonę.

W budynku znajdziesz dziennik, mówiący o lokalizacji jaskini, w której znajduje się poszukiwana księga - Podręcznik ilustrowany | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

W budynku znajdziesz dziennik, mówiący o lokalizacji jaskini, w której znajduje się poszukiwana księga. Udaj się do niej. W jej wnętrzu będziesz musiał uważać na miny. Znajdziesz tam sejf, który skrywa obiekt twojego pożądania - dostanie się do niego będzie jednak wymagać użycia zdolności otwierania zamków.

Kiedy zdobędziesz księgę możesz wrócić do Pastora - Podręcznik ilustrowany | Misja towarzysza w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Kiedy zdobędziesz księgę możesz wrócić do Pastora. W czasie rozmowy możesz przekonać go by opuścił Nadbrzeże i przyłączył się do ciebie.