Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tam i z powrotem | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Pierwszym z zadań frakcji Ikonoklastów jest Tam i z powrotem (The Commuter). Podczas tego zadania będziesz musiał zdobyć części do prasy drukarskiej. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis przejścia tego zadania.

Lista zadań

  • Odbierz od Charlotty rolki do maszyny drukarskiej;
  • Odbierz od Charlotty pojemne kasety na dane lub dodatkowe zapasy (opcjonalne);
  • Wróć do Grahama;

Opis przejścia

Zadanie to aktywujesz w czasie rozmowy z Grahamem na Bursztynowych Wyżynach. Poprosi cię on o odzyskanie rolek do maszyny drukarskiej. Części te posiada Charlotte, którą znajdziesz w miejscu zaznaczonym na poniższej mapie.

Gdy dotrzesz na miejsce okaże się, że Charlotte jest celem bandytów - aby się do niej dostać musisz przekonać grupę, by opuścili to miejsce lub pokonać ich w walce - Tam i z powrotem | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Gdy dotrzesz na miejsce okaże się, że Charlotte jest celem bandytów - aby się do niej dostać musisz przekonać grupę, by opuścili to miejsce lub pokonać ich w walce.

Następnie możesz udać się do ostatniego budynku po prawej i porozmawiać z Charlotte przez interkom - Tam i z powrotem | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Następnie możesz udać się do ostatniego budynku po prawej i porozmawiać z Charlotte przez interkom. Po chwili otworzy ona drzwi i będziesz mógł wejść do środka.

Tam ponownie porozmawiaj z Charlotte - Tam i z powrotem | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Tam ponownie porozmawiaj z Charlotte. Dzięki temu otrzymasz poszukiwane części (aby zrealizować cel opcjonalny musisz rozmawiać tak długo, aż odblokuje się konkretna opcja dialogowa) i będziesz mógł wrócić do Grahama na Bursztynowych Wyżynach.