Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grobowa sprawa | Zadanie poboczne w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Grobowa sprawa (A Small Grave Matter) to zadanie, jakie możesz wykonać w czasie pobytu na Nadbrzeżu. Związanie jest ono z regulowaniem opłat za pochówek mieszkańców. Poniższa strona poradnika do The Outer Worlds zawiera omówienie tego questa.

Lista zadań

  1. Ściągnij opłaty za grób od Ludwiga;
  2. Ściągnij opłaty za grób od Conrada;
  3. Ściągnij opłaty za grób od Phyllis;
  4. Ściągnij opłaty za grób od Abernathy'ego;
  5. Wróć do Silasa.

Opis przejścia

Podczas pobytu w okolicach cmentarza na Nabrzeżu możesz spotkać Silasa, który opiekuje się zmarłymi - Grobowa sprawa | Zadanie poboczne w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Podczas pobytu w okolicach cmentarza na Nabrzeżu możesz spotkać Silasa, który opiekuje się zmarłymi. Porozmawiaj z nim, a poprosi cię o wyegzekwowanie zaległych płatności od czterech osób zamieszkujących Nadbrzeże.

Pozyskanie pieniędzy od Abernathy'ego i Phyllis nie będzie problemem - wystarczy z nimi porozmawiać. Znajdziesz ich kolejno w fabryce i domu na Nadbrzeżu.

W przypadku Lugwiga, który przebywa w okolicach lądowiska, będziesz musiał uciec się do kłamstwa. Inaczej mężczyzna nie będzie chciał uiścić opłaty.

Conrada natomiast spotkasz w zakładzie fryzjerskim na Nadbrzeżu - Grobowa sprawa | Zadanie poboczne w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Conrada natomiast spotkasz w zakładzie fryzjerskim na Nadbrzeżu. Po chwili rozmowy przyzna ci się on, że nie ma pieniędzy na opłacenie pochówku - zaproponuj mu wystawienie weksla. Stwierdzi on, że nie ma wartościowych przedmiotów, każe się jednak odezwać, jeśli znajdziesz rozwiązanie problemu. Udaj się więc na zaplecze zakładu. Tam znajdziesz notatkę o złotych zębach niejakiego Eugena. Porozmawiaj o nich z Conradem i przekonaj go do ich zastawienia.

Po pozyskaniu wszystkich opłat możesz wrócić do Silasa i zakończyć zadanie.