Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Outer Worlds - poradnik do gry

The Outer Worlds - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ostatni eksperyment chimerystki | Misja poboczna w The Outer Worlds The Outer Worlds poradnik, solucja

Ostatni eksperyment chimerystki (The Chimerist's Last Experiment) to ostatnie z zadań, jakie wykonasz na Pionierze dla frakcji PodŚwiatła. W tym przypadku twoim celem jest likwidacja Evy Chartrand w Bizancjum. Na tej stronie poradnika do The Outer Worlds znajdziesz opis tego questa.

Lista zadań

  1. Znajdź i zabij Evę Chartrand;
  2. Wróć do Lilyi.

Opis przejścia

Po powrocie z HSB-1084, Lilya będzie mieć dla ciebie kolejne zadanie - eliminacja Evy Chartrand. Jeśli się zgodzisz to dostaniesz klucz, który umożliwi ci wejście do jej mieszkania w Bizancjum.

Twoim następnym celem jest dom doktor Chartrand - Ostatni eksperyment chimerystki | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Twoim następnym celem jest dom doktor Chartrand. Znajdziesz go zaraz obok schodów prowadzących na Akropol. Gdy znajdziesz się w środku przejdź do pomieszczenia znajdującego się naprzeciwko wejścia. Znajdziesz tam terminal, który odblokowuje windę do laboratorium.

Skorzystaj z nowo otwartego przejścia, a dotrzesz do poszukiwanej w czasie rozmowy możesz zdecydować, co zrobić z kobietą - Ostatni eksperyment chimerystki | Misja poboczna w The Outer Worlds - The Outer Worlds - poradnik do gry

Skorzystaj z nowo otwartego przejścia, a dotrzesz do poszukiwanej w czasie rozmowy możesz zdecydować, co zrobić z kobietą. Możesz ją zabić lub nakłonić ją do pracy dla Phineasa albo Rady. Dodatkowo będziesz też musiał uporać się ze strażnikiem, który nie zainterweniuje jedynie, jeśli wybrałeś współpracę z Radą.

Na koniec wróć do Lilyi na Pionierze i poinformuj ją o rozwiązaniu sprawy. Jeśli nie zdecydowałeś się zabić pani doktor, to odbije się to negatywnie na twoim stosunkach z PodŚwiatłem.